Si e pershkruani antarin larte?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
...vajze e zgjuar, nganjehere behet e ngaterruar, eshte nje nga vajzat me simpatike te forumit. Mos harroni eshte vajze durrsake, dhe vajzat durrsake jane si shpirt ❤️
 

AnaVie

Undisputed woman
...vajze e zgjuar, nganjehere behet e ngaterruar, eshte nje nga vajzat me simpatike te forumit. Mos harroni eshte vajze durrsake, dhe vajzat durrsake jane si shpirt ❤️
Si dhe cunat Durrsake ❤️
kjo behem e ngaterruar ma ngaterrroi postimin . Kte vetem ti mund ta besh ???
 

Bebw

Boço 🌞
Telendar lol ?? po ja le leshin ne vend se eshte ftoht keto dite ?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top