Si e pershkruani antarin larte?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Lauri

Anunnak
Ma e mira në botë.
 

AnaVie

Undisputed woman
Kembngulese edhe kur eshte ne gabim :)
Ja qe je gabim po pa merak disa mendime te tuat kundrejt meje te tilla jan. Te kam then kam dhen doreheqje pasi faktet ti kam dhen .:)
Jam ne teme .

tema : per commedy duke e pa nga poshte marshallah.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Ste kerkova shpjegime dhe sdi per ke i shkruan
Te kam sqaruar me mijra here, jane opinione dhe sigurisht nuk gezojne absoluten , kte mendoj kte them
Duke me shkruar mua kto bind veten? Te tjeret? Apo mua?

I njejti mendim per vie-n
Kembengul pa shkak!
 

Desa

Felix - Culpa
Ndriçon natën e lene më ditën! ?
 

AnaVie

Undisputed woman
Ste kerkova shpjegime dhe sdi per ke i shkruan
Te kam sqaruar me mijra here, jane opinione dhe sigurisht nuk gezojne absoluten , kte mendoj kte them
Duke me shkruar mua kto bind veten? Te tjeret? Apo mua?

I njejti mendim per vie-n
Kembengul pa shkak!
Ne bised jemi/ishim un e ti. Pse permend te tjere kur un te drejtohem ty?
a thua me intereson ca mendôn x apo y?
Mendo ca te doj e bardha zemer .

Tema. : @Desa miresi e butesi.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top