Si e pershkruani antarin larte?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Ja dhe 2 jave , pastaj do jem ydhi rr.kavajes lool

Ky eshte ydhi hallos vet...kshu posi
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Nese eshte dariusi ky i bie te jete cun i mire ?
 

NjeZePraneJush

Antarë i Respektuar
Anetari Darus eshte shum djale i mire dhe shum i respektuar. Do te ishte privilegj per mua te isha ai por nuk jam. Jam thjesht nje korde zeri.

Per temen: kur shprehesh per te duhet te vesh celesin e solit ne pentagramin e ndjenjes shpirterore te shprehur me tinguj.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top