Si e pershkruani antarin larte?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Anetari Darus eshte shum djale i mire dhe shum i respektuar. Do te ishte privilegj per mua te isha ai por nuk jam. Jam thjesht nje korde zeri.

Per temen: kur shprehesh per te duhet te vesh celesin e solit ne pentagramin e ndjenjes shpirterore te shprehur me tinguj.
Ndjese. Kam pare avatarin e kuq dhe me idene se ka emri ngjyre te kuqe ? Plus meqe do kete zgjedhje thash mos e ka vene Darius kte emer si zeri pd-se qe eshte. ???
Tani po e kuptoj sa ne "ajer" paskam qene ?
Gjthss, flm per fjalet.:)


Ledia- E dashur
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top