Si e pershkruani antarin larte?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
karakter mjaft i forte :)
edhe simpatike shume :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Jep shume dashuri dhe ciltersi vajza!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
hahaah
ma mori mendja kur the bilbil

Ky mogli nuk ka pune tjeter, perserit te njejtin refren perhere :p
 
  • Më pëlqen
Reactions: MO.

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
Sanija apo shkurt e thrrasin Sani, me e bukura me hot e te gjitha koherave :D
E don Sahiti shum
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top