Si e pershkruani antarin larte?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
@Arfenilla a po e sheh po e vyeshme eshte dhe ma ka msu hujin dhe cdo gje tjeter, e ti thoje hapi syte mos u ngut 😜

@AnaVie flm dashni per kafen, kane mbete edhe pak dite ramazan tani orari ndryshon 😜
 

AnaVie

Undisputed woman
Dashni do e fillojm me caj non stop pastaj se mora verejtje. Po Edhe ne ramazan paska lezet cdo gje me orar . Kisha vite pa e provu kte ndjesi.lool ❤️
 

A2.

Kūki Yomenai
Është shpirtmirë, por jo naive, e sjellshme por s'të lejon ta shkelësh... Me i fjalë zemër njeri
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Detajist ne te shkruar
 

A2.

Kūki Yomenai
me flokë të shprishur
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top