Si e pershkruani antarin larte?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

DeliriumMind

inhale - exhale 🦁☀️
Pozitive dhe plot embelsi edhe pse e shoh shum pak aktive
 

DeliriumMind

inhale - exhale 🦁☀️
Kur bashkohen kto te dyja, dridhet forumi😂
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top