Si e pershkruani antarin larte?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Vajza

NocturnalMoron
Staf në FV.AL
Gabim je, ja ku jam unë fakti gjall për Struganet të këqija lool

Tema: Levo alegro 🤗
 
Struga eshte superqytet😍
Struganet jane akoma me te mira se qyteti😁
I cik mistrece sa per te prish syun e keq je ti por ama je goce e mire😀
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Se njoh shume,por me ka lene nje shije shume te mire sa here e lexoj.
Inteligjente.
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Ky eshte vetvetja,tradheton edhe kur ka gruan neper kembe😝🤣
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Eh cdo te te fus ndonje shqelm te te hedh ne ndonje porte😝🤣🤣

Tema ; cun me humor
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Mire. po mos vuaj qe mke xhan dhe mua qe jam seksi😝🤣🤣🤣

Tema : prape shakator😝
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top