Si e pershkruani antarin larte?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

DeliriumMind

Deliricous is off 👋
Sweeeeety im per te cilen mka marr shum maaaaaaaaalliiiii
 

Darius

DENY IGNORANCE
…germat e saj transmetojne vetem pozitivitet. Nuk di te lendoje asnjehere. Ta kesh prane eshte nje fat 🤗🤗
 

DeliriumMind

Deliricous is off 👋
Thot perhere ate qe do pa llogarit pasojat.
 

Darius

DENY IGNORANCE
…e embel, e dashur, gazmore, e thjeshte, e bukur, me nje shpirt te mrekullueshem, kur e merzisin behet menefregiste, por ai qe nuk e “do” @Bebw nuk merr vesh nga femrat 🤗😘
 

Bebw

😈😇
…e embel, e dashur, gazmore, e thjeshte, e bukur, me nje shpirt te mrekullueshem, kur e merzisin behet menefregiste, por ai qe nuk e “do” @Bebw nuk merr vesh nga femrat 🤗😘
Baboo je shumë i mrekullueshëm ,nuk mjaftojn fjalët për të të përshkruar ,je unik 🌞 të përqafoj fort dhe të uroj 1 ditë të bukur e të mbarë 🌞🌞🌞
 

DeliriumMind

Deliricous is off 👋
Bebw
Pa te bota eshte si patetinat dhe hamburger pa ketchup 😍


I Love You GIF
 

Bebw

😈😇
Dashni e imja ❤❤❤❤ femër e rrallë mamita jeme ❤
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top