Si e propozojnë partneren studentët e degëve të ndryshme?

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Letërsia
E dashur, te dua!!! Unë u linda për ty, ti u linde për mua. Ky zjarr që ma djeg shpirtin me mohimin tënd do më hedhë në rrethin e nëntë te Ferrit, kurse pohimi yt, qoftë edhe i heshtur do më bënte zot të plotfuqishëm në Parajsën e Dante Aligerit.

Inxhinieria
Fytyra jote e bukur më kujton fasadën e hotel Tiranës, ndërsa flokët e tua derdhen supeve si burme pa fund. Ingranazhi i dashurisë sime duke u rrotulluar në këtë burme pa fund, nga kontakti lind shkëndija ndjenjash. Dashuromë që unë si çeliku, e ti si betoni, të kthehemi në betonarme!

Mjekësia
Simptomat e sëmundjes “dashuri” i njoha që kur linda dhe s’ka ilaç tjetër përveçse të më dashurosh! Truri s’i mban dot ndjenjat e mia, të dua klith zemra, dëgjo si qan mëlçia...

Matematika
Integrali i ndjenjave të mia në kufijtë nga unë te ti është i barabartë me termin shumëdomethënës “dashuri”. Rrethuar nga padurimi, më shikon e të shikoj, në bazë të teoremës së dy policëve, të dashuroj!
 

Gjermoni

Antar Internacional
mi skuzi goce ka munsi ta shtrri i her kabllin :D

Ose plani B me falni ku esht klasa 204 se kam leksion :p
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Matematika
Integrali i ndjenjave të mia në kufijtë nga unë te ti është i barabartë me termin shumëdomethënës “dashuri”. Rrethuar nga padurimi, më shikon e të shikoj, në bazë të teoremës së dy policëve, të dashuroj!

:haha::haha::haha::haha::haha:
 

Lolita25

So EmoTionaL
U pa puna,do gjej te dashurin student letersie :D
 

Analistja

Anëtar i ri
fakulteti ekonomik, dega finance

dashuria jote eshte si nje bilanc korporate, me shume produkte dhe shume nenzera. Nuk ka burre nane me ja nxjerr fitimin se sado qe lodhem me del vetem humbja. Do perdor rezerva dhe kapital pronari, do bej rregullime qe ti moj vajze e mbare mos ikesh nga zemra ime. Dhe kur bilancin te shkoj ta dorezoj do ndalem nga ti te te them "te dashuroj":love::love::gallate::gallate::gallate:
 
hahaha te lezetshme,ndonje propozim per studentet e juridikut ka????
 

Analistja

Anëtar i ri
Studentet e juridikut

Permes nje kontrate, permes nje denimi
te ty moj vajze e bukur me ka ngel shikimi.
ndermjet nje marreveshje dhe nje gjykimi
te dua moj vajze, te dua une trimi...

Te pelqen...:kercim::kercim:
 
Studentet e juridikut

Permes nje kontrate, permes nje denimi
te ty moj vajze e bukur me ka ngel shikimi.
ndermjet nje marreveshje dhe nje gjykimi
te dua moj vajze, te dua une trimi...

Te pelqen...:kercim::kercim:

:qesh::qesh::qesh: shume e bukur!!!!!
 
fakulteti ekonomik, dega finance

dashuria jote eshte si nje bilanc korporate, me shume produkte dhe shume nenzera. Nuk ka burre nane me ja nxjerr fitimin se sado qe lodhem me del vetem humbja. Do perdor rezerva dhe kapital pronari, do bej rregullime qe ti moj vajze e mbare mos ikesh nga zemra ime. Dhe kur bilancin te shkoj ta dorezoj do ndalem nga ti te te them "te dashuroj":love::love::gallate::gallate::gallate:

shume e bukur dhe kjo :gallate::gallate::gallate:
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Po propozimi per te pashkollet si eshte :D
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Te dua moj qene, edhe une mor zagar...:p:p:haha::haha::haha:

:D kjo eshte per katundaret LOL

per te pashkollet them une LOL LOL LOL LOL LOL
 

Analistja

Anëtar i ri
:D kjo eshte per katundaret LOL

per te pashkollet them une LOL LOL LOL LOL LOL

Po kjo esht efraza me e bukur qe ke degju ndonje here. Mjaftohu me kete:dance::dance::dance:
 

Analistja

Anëtar i ri
:D kjo eshte per katundaret LOL

per te pashkollet them une LOL LOL LOL LOL LOL

Te te vij te te lyp ke shpia
ti moj vajze punetore
ta marre vesh e gjithe njerezia
do pijme kafe ne embeltore

Tani ska me kaq di...:haha::haha::haha::dashuri::dashuri::dashuri:
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Te te vij te te lyp ke shpia
ti moj vajze punetore
ta marre vesh e gjithe njerezia
do pijme kafe ne embeltore

Tani ska me kaq di...:haha::haha::haha::dashuri::dashuri::dashuri:

do ishte me mire,

do te jap nje akullore, ne embeltore :D
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Bukur...e shof qe ma "vlersuat" temene

Bv analiste
fakulteti ekonomik, dega finance

dashuria jote eshte si nje bilanc korporate, me shume produkte dhe shume nenzera. Nuk ka burre nane me ja nxjerr fitimin se sado qe lodhem me del vetem humbja. Do perdor rezerva dhe kapital pronari, do bej rregullime qe ti moj vajze e mbare mos ikesh nga zemra ime. Dhe kur bilancin te shkoj ta dorezoj do ndalem nga ti te te them "te dashuroj
 

Analistja

Anëtar i ri
oj cuc te du me offff LOL

per te pa shkollet :p

hahaha:bum:bum:bum

shpirti yt i paster si xhamat e sapo lare
zemra jote e bukur si shtepi e rregullt
kur te vij me plaken me prit ti tek porta
do te sjell dhe gajden, do kercejme ne hopa
la la la
hajt tung
 
Top