Si është të presësh pesënjakë

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
1453825025tucci.jpg


Një grua australiane e cila pret të sjellë në jetë pesënjakë thotë se po ha 3 herë më shumë se zakonisht për të marrë sasinë e rekomanduar të ushqimit për 5 fëmijët e saj.

“Po ha me zor sepse duhet të marr sa më shumë proteina”, shkruan Kimi në blogun e saj.

Postimet e saj “online”mbi dhimbjet, ndryshimet e trupit dhe shkuarjet në banjë 12 herë gjatë natës kanë tërhequr vëmendjen e mbi 123 mijë personave.

“Bëhet gjithmonë e më e vështirë sa më shumë kalojnë ditët, çdo pjesë e trupit më dhemb dhe nuk fle rehat. A ia vlen e gjithë kjo? Po!!!!”, shkruan 26-vjeçarja.

Kim Tucci, e cila ka edhe dy vajza të tjera, do të lindë pas disa javësh 4 vajza dhe një djalë.

/ Top Channel

tucci1.jpg


tucci2.jpg


tucci3.jpg


tucci4.jpg


tucci6.jpg
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Si është të presësh pesënjakë

Sa gezim ne ate shtepi ...edhe pse mendoj qe do.lodhen pak prinderit por kur ti shikojne do ju kaloje cdo lodhje!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Si është të presësh pesënjakë

Edhe e bukur dhe e bekuar nga zoti..lum si kjo thuaj.:plazh:
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Titulli: Si është të presësh pesënjakë

Tmerr i vertete duhet te jete... nje e afermja ime ka binjake bebe akoma dhe kur shkoj ke ajo me shume se gjys ore filloj panikohem jo me 5 cope Lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Si është të presësh pesënjakë

Tmerr i vertete duhet te jete... nje e afermja ime ka binjake bebe akoma dhe kur shkoj ke ajo me shume se gjys ore filloj panikohem jo me 5 cope Lol

Tmerr thua !!!mosssss eshte bekim pamvarsisht mundimit eshte vet mrekullia..
 
Top