si mendon organizojm ni takim mes anetare te forumivirtual

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: si mendon organizojm ni takim mes anetare te forumivirtual

Une do jem deri ne 16:00 pasdite, po pati deshire dikush t'me takoje, bujrum ua qes 1 kafe :p
 

Monique

With or Without u
Titulli: si mendon organizojm ni takim mes anetare te forumivirtual

Une sduroj dot te gjallet e jo me virtualet lol

kta virtualet si i ndan ne varreza - tufine dhe sharre? po prit se ke nga tere bota ketu!
 

Monique

With or Without u
Titulli: si mendon organizojm ni takim mes anetare te forumivirtual

:sherrxhi: :p

epo tani ti i ndave njerezit ne te gjalle e virtual...a thua ktyre virtualeve po i cojme lule perdite pffff

nejse se tema eshte serioze dhe ketu po vendoset nese do kete takim apo jo....kshuqe ti qe ske men,dil jashte..ahh dhe mbyll deren se kemi ftohte
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: si mendon organizojm ni takim mes anetare te forumivirtual

A ka ndonje byrektore hallall ne tirane ore, sgjej askund lool
 

Monique

With or Without u
Titulli: si mendon organizojm ni takim mes anetare te forumivirtual

A ka ndonje byrektore hallall ne tirane ore, sgjej askund lool

byrektore??? pse ore brum me gjize do hash..derri nuk bo gjize lol

ne cilin cep te Tiranes po shetit se vdiqe qe ta morim vesh ne ku je lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: si mendon organizojm ni takim mes anetare te forumivirtual

Tek Minepeza rajoni nr 3 per momentin. Ishte shaka ajo, megjithate byrekat nuk me pelqyen ndoshta diku tjeter me mire i bejne se di !
 

Monique

With or Without u
Titulli: si mendon organizojm ni takim mes anetare te forumivirtual

Tek Minepeza rajoni nr 3 per momentin. Ishte shaka ajo, megjithate byrekat nuk me pelqyen ndoshta diku tjeter me mire i bejne se di !

cdo tek komisariati ti ore...me cte kapen ore djale lol
po ke nevoje per nai gjo ,se i njohim ca atje ..na boj i zo se te vijme ne ndihme :p

sdi gjo per byreket se ka nja 3 vjet qe si frekuentoj mo...aaa po deshe mendim per pras kashari poooo lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: si mendon organizojm ni takim mes anetare te forumivirtual

Dikush nga forumi u kishte lajmeruar per mua, kush e di ca kane dyshuar :p

Ca eshte pras kashari moj ? FOl shqip oj qik se sen spo tkuptoj lool
 

Monique

With or Without u
Titulli: si mendon organizojm ni takim mes anetare te forumivirtual

me falni po ju andej si i thoni ktij
20140910203327499577.jpg


kashari pastaj o vendndodhje gjeografike ...
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: si mendon organizojm ni takim mes anetare te forumivirtual

Eh ca bahet ktej..? :p
U ban gati ftesat: " summer 2016-FV".. :p
 

Monique

With or Without u
Titulli: si mendon organizojm ni takim mes anetare te forumivirtual

ju vendoseni se ftesat i bej une...edhe kshu me fije ari po deshet
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: si mendon organizojm ni takim mes anetare te forumivirtual

Dikush nga forumi u kishte lajmeruar per mua, kush e di ca kane dyshuar :p

Ca eshte pras kashari moj ? FOl shqip oj qik se sen spo tkuptoj lool

po ti nuk ke frik se ke ik ne tr !un do kisha frik lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Po Er zotenn.bejme festa dhe party.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Une jam per festa private fillimisht ... shoqet silli here tjeter🤣
agapi mouuu hahahahahaha.
Une e ti tek per tek. :p dhe kotelet tona :love::love::love: eh ohhh pukuu.
@Ledia m`duket mua apo e kam mbledh?! ahahahahahahahhaha
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Fokusohu tek une agapi... vajzat kane jeten e tyre😁
Me thuaj sa me do , qe te mos largohem me prej teje dhe te shijojme pleqerine bashke😛
gia pandaaaa hahahahahahaha
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Me ke te takohem une ketu??? Goca ketej mezi me lexojne ketu jo me te jem perball tyre 🤣🤣🤣
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Me ke te takohem une ketu??? Goca ketej mezi me lexojne ketu jo me te jem perball tyre 🤣🤣🤣
Epo smi merr vesh keshillat mua ti. :p
Rri aty tani vetem me veten,si uthull e thartuar hahahahahahahahahaha
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Epo smi merr vesh keshillat mua ti. :p
Rri aty tani vetem me veten,si uthull e thartuar hahahahahahahahahaha
Po dhe uthulla ne sallat duhet...sdo jemi te gjithe gjethe sallate...kush ha shendetshem hedh dhe cik uthull 😎
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Po dhe uthulla ne sallat duhet...sdo jemi te gjithe gjethe sallate...kush ha shendetshem hedh dhe cik uthull 😎
Mos deshe te thuashhh,qe gjethet e sallates i hane lopet?! hahahahahahaha
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Top