Si mendoni per djemte me floke te gjata?

vitlandi

Anëtar i ri
E hapa kete teme per te mare opinionet tuaja,si i shikoni ju ata?i pelqeni apo nuk i pelqeni?un para 7 apo 8 muajsh i preva floket,i mbajta 3vjet te gjata,nuk e kini idene se sa kritika kam ngrene qe i mbaja floket e gjata,por i rezistova me bindjen time,jo se nuk me shkonin por thoshin se nuk i ka hije djalit ti mbaje floket e gjata,por kur i preva kam marre 1001 urime u be ceshtje e dites nuk mbeti njeri pa me zene ne goje,kur kaloja ne rruge edhe njerezit qe nuk kisha muhabet thoshin sa paske ndryshuar tani je bere djale,se cfare isha un deri ne ato momente!:ciaoo:
 

*Linda*

Lost out in the desert
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

LoL ca teme.
I kam vet me te bukura nuk behem geloze:p
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

sa te pambrojtur ndihemi ne njerzit nga opinionet e te tjerve......i vogel i kisha te gjata tani vetem te shkurta i mbaj
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

Nuk me pelqejne fare...Po e di kujt i thone fare,fare...
Le pastaj ato qe i mbajne te gjata e mi lidhin duke e bere koken me gjel.:blle :blle
Jam me shume per floket e shkurtra ose disi te gjata.
 

gjirokastriti

Anëtar i ri
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

ne u thmi gay atyre qe i mbajne floket te gjata se ashtu jane duan te ngjajne me femrat e te imitojne femrat te tera keto gjera jane anormale
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

hehe :) dhe mua disa me kritikonin (me shanin) kur i kisha floket disi te gjata :p por un vetem qeshja dhe nuk me interesonte se qka thonin te tjeret...mua peervete me pelqejn floket e gjata nuk e di pse por ashtu me duket me mir...edhe nuk do te thot se djemt GAY i kan floket e gjata perkundrazi shumica e atyre i kan floket e shkurtra ne vendin tim ku jetoj jan disa por nuk i kam par me flok te gjata ... e tash varet shija e njeriut...

Si the dhe ti vitland 1001 urime kam marr kur i preva floket :) por nga disa dhe me dhan nga nje pas qafes :p qe i kam prer nuk i pelqenin ti kisha te shkurtra hehe
 

flammableclea

Anëtar i ri
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

ne fakt une personalisht nuk kam ndonje gje kunder djemve qe mbajne floke te gjate por thjesht ne vendin tone vazhdon akoma mentaliteti se djemve nuk u ka hije te mbajen floke te gjata kurse vajzave po.

nqs familja ime do te me shihte ne rruge me nje djale me floke te gjata jam e bindur se sdo pushonin se me beri moral nja 1 jave te tere se pse shoqerohem me tipa te tille, c'pune ke ti me keta lloj njerezish etj etj.

E thashe kete per te treguar se cfare mentaliteti ka nje pjese e familjeve shqipatare dhe si i etiketon ajo djemte me floke te gjata.


per mua secili eshte i lire te beje zgjedhjen e tij ne jete dhe ta jetoje jeten e tij sic i vjen per mbare, me apo pa floke te gjata...
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

Une i kam mbajtur mbi 2-vjet floket e gjata, e domosdo te gjithe ishin kundra. Nga ana tjeter ishin shume te lodhshme per nje mashkull ti mbante, te merrnin shume kohe e nuk rehatoheshe dot ne jastek...

Une mendoj qe ai qe arrin ti mbaje eshte i zoti, une nuk munda dot.
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

Une provova ti rris njehere floket mbas nja 2 muajsh vajta edhe i qetha si duroja dot.
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

ne nje koh i kam mbajt flokt e gjata ashtu 3 vite i kam mbajt flokt e gjata . por rrall me ka ndodh ti mbaj te leshuara .. gjithmon i kam bo BISTEK .. kshto thojm ne nga Kosova ju anej nuk e di si i thoni :p ndonje perkthys mir kish bo me tregu :p haha e ashttu si kti qe e ka hap temen qe i ka ndodh edhe disave ktu kam pas kritika sende qe nuk ben blla blla por nje gje e kam qe nuk me intereson fare qfar thojn te tjeret .. mu me kan pelqy per tjeret i dont give a f... ;) por i pata pre pershkak se ishte pak mund ti mbash me eshte dasht ti laja 2 her ne dite blla blla por per gati 3 vite i kam mbajt .. tash i mbaj te vogla . por me then te drejten kam deshir ti kem prap te gjata por po pritoj me i rrit sepse at'er kur i pata rrit gati 2 vite kan bo deri sa mu kan rrit e prandaj po pritoj :p vetem un e di qfar kam hek me to :p hahaha ;)
 
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

Gjithmone djemte me floke te gjata me jane duk si "shoqe"
skam ndryshuar mendim akoma
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
ne u thmi gay atyre qe i mbajne floket te gjata se ashtu jane duan te ngjajne me femrat e te imitojne femrat te tera keto gjera jane anormale

:eek:hh::eek:hh:
Pikerisht kjo qe tha ti eshte anormale
Floket jan thjesht qejf i njeriut, kush qysh don i mban.
Ktu ne presheve para disa kohe djemve me flokt e gjata i thonin narkomana, rrugac e njerz te droguar. Fatmirsisht, njerzit ktu edhe pse me hapa te ngadalt, por sidoqoft po ecin perpara, dhe kto shprehje te poshtra kan mbet ne kujtesen e se shkuares.
Shpresoj edhe tek ju te ndodh e njejta, dhe do ta kuptosh qe si thojn kta kosovart " kerka sje haver " LOL
 

tiesto

SKENDERBEU KAMPION
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

djemte me floke te gjata ne i quajme "KOKE PA LARE"
 

abstraction

Carpe Diem
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

cfare duhet te mendojme ?

Eshte ceshtje preference, as qe me intereson se sa te gjate i mbajne. Ato qe i mbajne dhe duhet te dine ti mbajne , se ndryshe duhen si te palare . Lol
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

ne u thmi gay atyre qe i mbajne floket te gjata se ashtu jane duan te ngjajne me femrat e te imitojne femrat te tera keto gjera jane anormale
Ashtu siq tha edhe SempreBarca djemve me flok te gjata i thojn narkoman,njerz rrugaç etc etc por nuk jan te gjith ata djemt me flok te gjata Gay dhe Narkoman :) mu m`ka ndodh me me thon narkoman por nuk i kam kthyer pergjigje :) vetem i kam buzeqeshur...ppa Ecni me Kohen ooo njerz ;)
djemte me floke te gjata ne i quajme "KOKE PA LARE"

hahaha Edhe ti ec me kohen ;) perkundrazi ata qe i majn floket e gjata i lajn se paku 1 her ne dit e mos te them me shum :)

P.S Pa Ofendime
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

ska ndonje gje...ka qe i shkojn e ngjajn bukur...jo me larg se dje po shikoja nje emision tek rai 1 dhe kishte aty djem me floke te gjate,ishin shum simpatike..kshuqe smendoj asgje..secili e di vet..atehere duhet te themi dhe per femrat me floke te shkurter po ta kapim ne kete prizem..:D
 

embelsira e hidhur

ajer-toke-ajer
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

un mendoj se varet sipas fizikut te djalit.ka djem qe duken kendshem.ka te tjere qe thjesht nuk u shkon.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

per vete si kam qef por nuk jam as kundra flokeve te gjata nese 1 personi i pelqejne pse mos ti mbaje ?'
 

korado

President
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

Me duken si femra.Cunit i ka lezet te shkurtra!
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

pse i paska patjeter lezet te shkurtra..ka qe i shkojn te gjata.sdo te thote absolutisht asgje.:konfuz:
 

Amoksiklavia

FiReFly^babe
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

I urrej si shoh dot me sy
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

djemt me floke te gjata :eek:hh::eek:hh: shkoni cuna te berberi se i vajti dita kot :gjujpeshk: perfundoi me humbje :lexim:
 

Erblinaa

Anëtar i ri
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

Me duken si femra.Cunit i ka lezet te shkurtra!

Njejt mendoj edhe un vertet duken sikur femra...dhe me te hijeshem duken me floke te shkurtera!!
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

Une i mbajta 2 vite te gjata, tani i shkurtova. Me pelqenin edhe te gjata, besoj se prap do t'i mbaj ne te ardhmen.
 

rosablu

Antar Aktiv
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

Mund te them qe cunat me floke te gjata nuk futen tek preferencat e mia kundrejt nje mashkulli por skam asgje kunder tyre...perkundrazi kam nja 2-3 shok me floke te gjata :) thjesht ceshtje gustosh...
 

korado

President
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

Njejt mendoj edhe un vertet duken sikur femra...dhe me te hijeshem duken me floke te shkurtera!!

Ja goca me shije!:)
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

Une i mbajta 2 vite te gjata, tani i shkurtova. Me pelqenin edhe te gjata, besoj se prap do t'i mbaj ne te ardhmen.

Njejt ashtu edhe un besoj edhe sigurisht qe do ti mbaj te gjata tash e tutje :)
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

Nuk jam kundra .. me pelqejn floket e gjata, po mvaret se kujt i shkojn nqs nuk te ngjajn kot qe i mban :)
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

Skam asgje kundra tyre, ka disa qe i ri shume mire me floke te gjata, e ka disa qe si ri mire fare...
teen-boy-with-curly-hair-thumb2278500.jpg

Psh meshkujt me floket kacurela i ka lezet ti ken te gjata:p
 

Lela_Dr

Donatorë
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

Mua sme pelqejne shume. Preferoj meshkujt me floke te shkurtra.
 
Top