Si mendoni per djemte me floke te gjata?

DEVIL HAND

Anëtar Aktiv
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

Nuk jam kundra secili ka gustot e veta, po nfakt floket e gjata i shkojn femrave :)

Ja shkurt floket ka lezet si ushtar :p
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

Kam nje komshi une qe i ka floket e gjata,po shume fare.Deri tek fundi i shpines gati...Por te pakten nuk u be gjel dhe kujdeset shume per to.Me keq se femrat mundesisht,se une kur nuk ma ka qejfi te kreh floket e ti rregulloj i kap maje kokes,kurse ky i rregullo per merak.
 

gjirokastriti

Anëtar i ri
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

:eek:hh::eek:hh:
Pikerisht kjo qe tha ti eshte anormale
Floket jan thjesht qejf i njeriut, kush qysh don i mban.
Ktu ne presheve para disa kohe djemve me flokt e gjata i thonin narkomana, rrugac e njerz te droguar. Fatmirsisht, njerzit ktu edhe pse me hapa te ngadalt, por sidoqoft po ecin perpara, dhe kto shprehje te poshtra kan mbet ne kujtesen e se shkuares.
Shpresoj edhe tek ju te ndodh e njejta, dhe do ta kuptosh qe si thojn kta kosovart " kerka sje haver " LOL


nga ndryshon burri nga gruaja :) po te shikoje ndonje goc me mjeker do te te pelqente ty :)

ata qe mbajne floke te gjate e lyhen e mbahen me keqe se grate thelle ne shpirtin e tyre ndjehen gra {GAY}
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

Gjirokastrit mos ja fut kot tani....Nuk ka te bej mbajtja e flokev te gjat me prirjet seksuale te nje njeriu.Eshte thjesht pune qjfi e gustosh...
 

gjirokastriti

Anëtar i ri
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

Gjirokastrit mos ja fut kot tani....Nuk ka te bej mbajtja e flokev te gjat me prirjet seksuale te nje njeriu.Eshte thjesht pune qjfi e gustosh...


ndoshta mendoj keshtu se ne rrethin tim shoqeror nuk ben pjese asnje nga keta cuna me floke te gjate mbase nuk kam ofenduare njeri ketu :) shpresoj :grusht3:

eshte nje qef i tyre
 

baby doll

Sw33t d0LL
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

me pelqejne jashte mase meshkujt me folke te gjate..............
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

Une i kam te gjata , te gjitha te gjata , dhe ka lezet .
 

Blloku

IMBA
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

Alamet pjeshkash jane.
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

Djeme te tille nuk me pelqejne. Per mua nuk jane aspak simpatik, dhe aspak serioze.
 

pulcina86

❤️
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

Varet... nese i shkojn mendoj se ngjajn bukur e keshtu e kunderta.
Po nese duhet te zgjedh nje qeros apo nje me flok te gjata preferoj me te gjata...(kjo ishte x ke kish pyetur cfar mendojm x qerozat :D)
Nese gjith lagja te ka mbajtur ne goje do te thot se te ngjanin me te vertet keq LOL
 

Adrenalina

GoC TiR0né
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

Ka çuna qe ju shkoj shume floket e gjata, por duhet te dish ti mbash dhe te kesh floke te mire, jo qime miu gjithe yndyre :D
 

ilario

Antarë i ri
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

E hapa kete teme per te mare opinionet tuaja,si i shikoni ju ata?i pelqeni apo nuk i pelqeni?un para 7 apo 8 muajsh i preva floket,i mbajta 3vjet te gjata,nuk e kini idene se sa kritika kam ngrene qe i mbaja floket e gjata,por i rezistova me bindjen time,jo se nuk me shkonin por thoshin se nuk i ka hije djalit ti mbaje floket e gjata,por kur i preva kam marre 1001 urime u be ceshtje e dites nuk mbeti njeri pa me zene ne goje,kur kaloja ne rruge edhe njerezit qe nuk kisha muhabet thoshin sa paske ndryshuar tani je bere djale,se cfare isha un deri ne ato momente!:ciaoo:
per mua si djale so te thoja se eshte nje tipar i veqante i ndonjerit. per kete un nuk do isha ne kundershtim pse djemte i kan floket e gjate
 

vitk

Anëtar i Respektuar
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

E hapa kete teme per te mare opinionet tuaja,si i shikoni ju ata?i pelqeni apo nuk i pelqeni?un para 7 apo 8 muajsh i preva floket,i mbajta 3vjet te gjata,nuk e kini idene se sa kritika kam ngrene qe i mbaja floket e gjata,por i rezistova me bindjen time,jo se nuk me shkonin por thoshin se nuk i ka hije djalit ti mbaje floket e gjata,por kur i preva kam marre 1001 urime u be ceshtje e dites nuk mbeti njeri pa me zene ne goje,kur kaloja ne rruge edhe njerezit qe nuk kisha muhabet thoshin sa paske ndryshuar tani je bere djale,se cfare isha un deri ne ato momente!:ciaoo:

nga postime qe ke bere (jo vetem kete )duket qe jeton ne shqiperi
saper temen keta tipa jane cuna garipa
 

vitlandi

Anëtar i ri
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

nga postime qe ke bere (jo vetem kete )duket qe jeton ne shqiperi
saper temen keta tipa jane cuna garipa

jo absolutisht un nuk jam as pak garip,jam nje njeri i qete ne pergjithesi dhe gazmor,nxeham edhe un po rralle-tek,kur me mbushet kupa.
 

vitk

Anëtar i Respektuar
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

jo absolutisht un nuk jam as pak garip,jam nje njeri i qete ne pergjithesi dhe gazmor,nxeham edhe un po rralle-tek,kur me mbushet kupa.

me vjen keqe por mos u keqe kupto pasi une thjeshte ju pergjigja titullit te temes pavarsishte se ti ke treguare per veten tende
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

Skam asgje kundra tyre, ka disa qe i ri shume mire me floke te gjata, e ka disa qe si ri mire fare...
teen-boy-with-curly-hair-thumb2278500.jpg

Psh meshkujt me floket kacurela i ka lezet ti ken te gjata:p

Une kete po ta shifja nga mbrapa do e kisha koritur pleqerin :p:p
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

Me pelqejn meshkujt me flokt e gjata shum te lezetshum jan :p
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

uu qyqe jo, nuk m'plq...ka gjona qa kan hije mashkullit e gjona qe kan hije femnes, flokt e gjata jon per femna e pik..
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

ej vitlandi...nese po kerkon nj mendim ja po te them te timin...sipas meje djemt me flok te gjata nuk shkojn..ose me sakt t themi mua nuk para me pelqejn..por varet persh ti sa te gjata i ke patur dhe si te rrinin...por ja ke bere mire qe i ke prer ske ci do te gjata kot saper tu merzitur dhe sic thon "sikur do tu hash kokrrat"..hihi.....klm
 

PAZUZU

Dark Knight
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

asgje te keqe nuk mendoj...varet se perse i mban pastaj..ka qe i mbajne sepse i duket vetje me bukur..ka qe i mbajne sepse duan te trregojne se cfare stili jete bejne..ka qe i mbajne per te qene ndrryshe nga te tjeret...njerezit bejne mire te rrine urte...nje person e din vete se cfare don te beje me veten e tij....
 
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

kur nuk din ti mbajne them me vete te kem nje pal gershere tullac ti bej :D....e per kto tjeret qe dine ti mbajne nuk jane aq te shpifur :D....nejse deshire shije personale
 

albgrl

GIRLICIOUS
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

Floket kaçurrel iu shkojne disa djemve ti mbajne te gjata, me perngjajne me rock stars. :) Vetem se duan kujdes ti mbash, ti rregullosh etj etj, gje qe jo shume meshkuj e bejne me deshire.
Kam pas nje shokun tim ne gjimnaz dhe i kishte floket kaçurrel, bjond dhe i mbante te gjata deri poshte supeve. Kur ishim te ulur afer njeri tjetrit, po te na shifte njeri nga mbrapa dukeshim si dy vajza, se ishte dhe i dobet ai dhe se dallonte njeri per mashkull. lol
 

AbSSoLuT

Antar Aktiv
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

ne u thmi gay atyre qe i mbajne floket te gjata se ashtu jane duan te ngjajne me femrat e te imitojne femrat te tera keto gjera jane anormale
Jo me te keqen jo se sjan gay ato . qiti nai femer perpara edhe shife ti pastaj ! :ciaoo:
 

sensuu

sweet
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

une i kam frikkkkkkk:(
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

hec mo si zhulsa :p
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

C'mendoj? Qe i kane floket te gjata.. c'duhet te mendoj tjeter?
 
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

I kam frik djemt qe mbajne floke te gjata...se di pse por kete pershtypje me japin.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

mendoj se duhet me i kap prej flokesh e me ja terheq deri sa tja shkulesh fare skam cmendoj jan si majmuna pfffffff si shkojne cunit floket e gjata.
 
Top