Si mendoni per djemte me floke te gjata?

entila

Anëtar i ri
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

s'me pelqejne djemte me floke te gjata. me pelqejne ata qe i mbajne te shkurtra e paksa perpjete!..
 

ana88

vlonjate tipike
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

ne fakt hija e mashkullit dhe paraqitja e ti duhet normale me floke te shkurta,se do ngatrohet ndonje dite dhe s'do te marim veshe kush eshte mashkulle dhe femra,pavarsishte nuk jam kundra se pelqeimet jane te kunderta simpatit
 

Flavi

Antar Aktiv
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

Mvaret nese i pershatet jo si shoh ska ftyre per flokt e gjata vetem pse ka pare se te tjeret mbajne edhe ai mban te duket cool kinse nejse dikur me kan pelqyer djemt me flokt e gjata kur i kam pas 15,16,17 vjet ...me pelqejne me flokt e shkurta krejt te shkurt.
 

Yellow Redhead

angels walk among us
V.I.P
per vete si kam qef por nuk jam as kundra flokeve te gjata nese 1 personi i pelqejne pse mos ti mbaje ?'

ty te shkonin shum ato floket e gjata:D

un vdes per cunat me floke te gjata..tgjith shoket e mi jan "floksha" esht fantastike fare,ska gje me tbukur se t`fiksohesh pas kacurrelave te tyre LOL
 

Kejla

Anëtar Aktiv
e sincerte nuk me pelcejne fare
ne pamje eeeee varet pastaj po ta njoh djalin mund edhe te me pelcejne
 

Kejla

Anëtar Aktiv
por do ja shkurtoja pastaj sepse perfundimisht sme pelcejne
 

VIP

V.I.P
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

:( femra jam un e jo ai, ama nje mashkull qe lyen flokt ose qe i mban te gjata nuk i dua
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Si mendoni per djemte me floke te gjata?

Si duhet te mendoj!? Varet nga tipi,modeli,fytyra etj...ka tipa qe ju shkojne ka te tjere qe e mbajne vec se eshte mode por jo cdo gje qe eshte ne mode na shkon ne fakt,ashtu edhe veshja...!
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Varet..ka shume qe ju shkojne psh..Antonio Banderas...alamet kingu hahahaha

Keanu Reeves psh ta shpifte me floke te gjate...

Ashton Kutcher ngjante si femer... edhe Johnny Depp i shkonin shuume...edhe Brad Pitt dukej yll..keta mu kujtuan tani...

por shumices dmth i shkonin floket e gjate
 

Hera

Banned
Personalisht nuk me pelqejne shume ....por kur u pelqejne vete personave nuk ke cfare thua
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ka shume fytyra meshkujsh qe jane me tipare te theksuara burreore,u shkojne,sidomos kur kane nje flok te shendetshem.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mendoj qe harxhojne shampon ma shume :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Top