Si mendoni per djemte me floke te gjata?

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Si pelqej fare. 🤑 Me floke te shkurter po dhe qeros jan me te mire.
Redneck GIF by memecandy
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
HEm. :)) nje nder dashurit e mija ne adoleshenc,platonike ngeli.
Ka qene nje Gjirokastrit,me floke te gjata te lidhura pas,i shkonin shume,zoti me falte por ngjante me fytyren e Jezusit nganjehere,i paqte,i bukur dhe shume i qete .
Ngeli nje nder miqet e mi te asaj kohe,pasi duke u rritur ,takon tjera versione dashurish,e kupton qe ajo aq ishte. :p
 
Top