Si mendoni?

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
lool je ok pervec kamionistit rumun qe se kam idene si flasin lool
E ke parasysh kur je per hesapin tat rruges dhe degjon nje bori te fort te shoqeruar me fishkellim+komente te kendshme?!
Pak a shum ashtu ????
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Fuck. Sa acaruese buria lool lool
Provo mos te kthesh koken. Nese je ne qytet, rrezikon qe te ndaloj furgonin dhe te zbresi me te ulerit te veshi ?
Buria ne krahasim eshte si nje buqete lulesh ahahahahaahahaha
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Sinqerisht diskutimin do preferoja ketu,me shkrim shkembim mendimesh diskutimesh.Ne skype e tjera forma zanore,s`po gjej kohe per njerzit e mi pa le me ,te predisponohem ne forme zanore per diskutime virtuale,qe ne fund te fundit nuk kane ndonje perfitim.
Ndryshimi do ishte nese nga kjo rrjedh diskutimesh do vinte ndonje ndryshim ne ato tema sociale qe do preknim.
Atehere do ishte interesante.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Do ishte vertet interesante :)
Por personalisht e kam te pamundur.
 
Top