Si mund ta bëj një grua të lumtur një burrë?

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
E paska then komshiu per mua ..fundja cdo mashkull kte do kerkonte te mos i canim legenin .
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Hajde te grifsha mishin se ne te trija jemi fembra puth skemi nevoj per burra.
te pakten un e @Endrra jo . 😆
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Ej
une mendoj se cifit duhet te ulen e ti thone njeri tjetrit cfare duan. Te dy t'punojne ne ato pika dhe kaq. Kjo arrihet me pune dhe perpjekje! 😊
Gjthss kjo nuk ndodh perhere ama. Duhen te jene te dy tamam dhe te duan vertet harmoni e lumturi mes njeri tjetrit me shume se veten apo egon.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
E paska then komshiu per mua ..fundja cdo mashkull kte do kerkonte te mos i canim legenin .
Posi jo mi , te gjitha ne funksion te mashkllit lool
Per xhelozine as une sjam ne fakt se ta ha shpirtin ...
Por ndodh nje cudi mi ti nona , se kur nuk bohesh xheloze , te akuzojne qe si do dhe ske interes
kur bohesh xheloze ,te tregojne masen...ec gjeje :p
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Posi jo mi , te gjitha ne funksion te mashkllit lool
Per xhelozine as une sjam ne fakt se ta ha shpirtin ...
Por ndodh nje cudi mi ti nona , se kur nuk bohesh xheloze , te akuzojne qe si do dhe ske interes
kur bohesh xheloze ,te tregojne masen...ec gjeje :p

@Monique shume e drejt ke nona. E kam me prove se ma thot 100 hère kte nuk je xheloze per mu se me duket ske me interes...dashni. Po jo me zemra i them un xheloze isha kur ishe per te tjerat po tani je per mu du apo sdu . Qashtu 😆
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Duke e dashur për atë që është, edhe gjatë rrugës të rriten bashkë jo ta ndryshojë atë....
 
Top