Si qani kur qani ☻ ?

TinkyPinky

Be you. Do you. For you. 🌸
Un dija qe meshkujt nuk qanin ?
 

TinkyPinky

Be you. Do you. For you. 🌸
Ke pi ilacet e gabume mduket :p
?
Jo thjesht po imagjinoja nje skene ne trurin tim dhe mkapen emocionet ahahhahaha

Por per mu nuk qan njeri... vetem ankesa kan ahahahahahaha
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Se kam turp me qajt, kur mbushem edhe shperthej :d

Madje ka raste edhe kur behem me nerva dalin lotet nga syckat e mia te bukura ?
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
Qani plasni bam ja befshi :D
 

Vajza

Rehearsal
Staf në FV.AL
Adm
Kam kohë që nuk qaj, ose më janë hargjuar lotët, ose kam kuptuar që më lot nuk rregulloj gjë. Lol
 

Aleks30

Banned
Sinqerisht, nuk e mbaj mend si behet.
Dmth sigurisht qe ka raste qe me reshkasin lot por se di pse me duken shume te pazakonte
 
Top