Si quhet nje mashkull qe perfiton nga nje femer dhe anasjelltas.

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Shpirtra te keqinj! 😬
 

Lauri

Anunnak
Fukarenjë.
Rob pa palcë. As në trup as në shpirt
 
Top