Si ta largoj dike nga mendja?

Grensi

Dhe vjen nje dite..
depresioni ka kohe qe eshte larguar nga une....sepse nuk e shtynte dot me mua
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
depresioni ka kohe qe eshte larguar nga une....sepse nuk e shtynte dot me mua
ja mesoi nje cik keta , si ia dole te me harroje mua ?
sa here u shtrove ne psikiatri
sa here tentove vetvrasje
sa here plase koken pas muri

leri ujrat , po thuaj te verteten :p
 

Hope

◕‿◕
Une jam profesor ne keto pune! Nese do qe te harrosh(shmangesh) dike, dicka apo ndonje varesi, thjesht mos mendoni fare per te per te pakten 21 deri 45dite. Pastaj "mrekullite" do filloj e te ndodhin?
E i thua trurit qe sot sdo mendosh per X apo per cokollate (@Arfenilla :p) deri ne daten 21, e truri hop e zbaton?
 
  • Haha
Reactions: Ber

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Po dhe ti ben seks Lovero ?

Por une skam probleme per ta largu dike nga mendja ? Dhe smendoj se seksi te ndihmon, thjeshte te mashtron dhe te deh per pak caste, pak kohe. Pastaj, te shfaqet nje error, you can't delete this file prap !
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
shum e thjesht.vetem largoje nga zemra..me von ase emri nuk do thot gje tek ti?
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Por une skam probleme per ta largu dike nga mendja ? Dhe smendoj se seksi te ndihmon, thjeshte te mashtron dhe te deh per pak caste, pak kohe. Pastaj, te shfaqet nje error, you can't delete this file prap !
Njerezit krijone varesi nga te tjeret sepse duke qendruar bashke kalohet me shume kohe,merr vese,ndani pasione te reja etj. Pra ne momentin qe ndahesh ti gjendesh e vetme perballe nje bote te re.
Ca do thote kjo e dehura ime dhe seksi?
Qe sduhet te mendosh qe vetem me nje defrehesh apo arrin intimitet,jane thjeshte barrierat tona psikologjike.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Pra ne momentin qe ndahesh ti gjendesh e vetme perballe nje bote te re.

Dhe ju mendoni se seksi qenka zgjidhja adekuate per ta larguar nga mendja personi me tcilin je ndare ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Po nese smjafton 1 te pakten 2 do e bejne punen e duhur,sepse pastaj te behet koka sh konfuze ?

Kete metode, ku e le lexuar jam kurioz ta lexoje ne detaje, sigurisht nga ndonje me pervoje apo psikolog, te flm :D
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Top