Si ta largoj dike nga mendja?

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Te tjerat jane thjeshte pune derisa te dale shkume per goje ?

I ke foret e smuta Nick, veq nje budalla qe si kupton cfare nenkupton lol

Respekt
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
i thua: "ik lanete"... iken pastaj ajo (tani se menja se ajo akoma se kam gjet).... :p
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Shpenzo i 200 evroshe se del nga mendja fet e fet... ;):lol::lol::lol::lol:
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Eshte njesoj si te harrosh nje pjese te jetes tende.Packas shakave nuk harroj dot ?
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
E pse ta largoj , aty bashke me shoket lol beni ndonje dorë letra ose domino ??
 
Ti po thu më mirë po fak trupin edhe ndjenjat??
Jo jo sjam aq kafshe dhe pse meshkujt ashtu funksionojne ne jemi femra kemi ndjenja :p

Si ta harrosh? Po ja kujto qe ti meriton me shume se ai/ajo se je shume e mire per te humbur kohen me njerez qe nuk te meritojne. Kujto si te ka bere te ndjehesh kur ke pas nevoje per te e ska qene prezent. Kujto egoizmin apo mosmirenjohjen e tij dhe arrin ne nje faze kur sta ndjen me per te. Gjate kesaj kohe investo ke vetja merru me sport bej 1 shkolle trajnim rri me njerez pozitive qe te bejne per te qeshur dhe lej kohen te beje pjesen tjeter. :)

Sa bukur teoria he @Nicktjeter lool
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Nuk mund ta largoni, mos e genjeni veten. Por, mund ta ndryshoni bindjet tuaj per te. Vetem nese e llogaritni se ju skeni humbe asgje ndersa ai apo ajo po, do te ndryshoje gjendja juaj.
Te mbani fotografi te se kaluares, kontakt me te kaluaren (qofte real apo virtual), cdohere do t'ju lendoje e kujtoje dicka.
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
E pse te harroj nje gje qe ka ndodhur ne jeten time? Si do qe ishte e bukur apo jo e mire eshte pjes e jetes time dhe asnjeher nuk dua ta harroj apo ta fshij nga memorja .
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Askush nuk harrohet ,ose nese ndodh do te thote se ka qene i parendesishem per ty dhe si rrjedhoje ske as cti kujtosh e as cti harrosh
Cdo njeri ne jeten tone le kujtime ,te mira apo te keqija jane shume individuale keto.
E veshtire eshte kur brenda vetes ke ende ndjenja, shprese, deshira, mall...
Por duke u munduar mos biesh pre e ndjesive , mos tia lejosh vetes edhe kur ajo cirret brenda teje ..kjo eshte lufta qe ti e ben me veten.
Kur dicka mbaron ste mbetet vec ta pranosh , te mesohesh me idene se mbaroi, dhe te besh baby steps per te mundur ndjesite
Te harrosh? Vetem nese kaloni ndonje amnezi totale :)
Gjithnje do jete dicka qe do ju kujtoj ate dhe kohen me te
Nje kenge, nje fjale, nje shprehje, nje vend, nje enderr......
 

Grensi

Dhe vjen nje dite..
futi nje lavazh...trurit dhe do harrosh edhe emrin tend e jo me ate..ose ato
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
:)),mjafton te llogjikosh racionalisht gjerat.
Perderi sa nje lidhje merr fund ka arsyet e saj.
Keshtu qe ska nevoje shume as per pika as per drama.
Mbaroj,mbaroj,shkojme perpara tani.
Dite te reja,njohje te reja, ajr i paster. :))
Epo e paskam thene ,lerjani kohes mbi te gjitha.
Dheee,shume e rendesishme ,mos bini viktima duke tentuar nje hap drejt ti, ne momente ndjeshmerie te larta nga mungesa e ti. :p
Pune javesh e kalojne keto momentet e varesis.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Zgjohesh ne mengjes dhe perserit 3 here perpara pasqyres: “You sexy beast, ai tra....ngulli se di ça ka humb”! ? Edhe kshu mendja jote mbushet vetem me dashuri per veten.
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
I lexova tgjitha hapat dhe prap nuk gjeta motiv te justifikushen per te harruar nje njeri te zemres.

Jam mesuar te luftoj dhe mos te heq dor kollaj por normal.. cdo gje e ka nje limit.
Por prap si prap, ta harroj as qe sbohet llaf... ta urrej,ta mallkoj, te mendoj ndonje ritual voodoo po ????????????
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
vetem zerin ta kam harruar..desha te them nuk ta kam degjuar.....se te tjerat gjera nuk i harroj kurre;)
Sidomos llagapin, nga pas te ndjek si fantazem
E mos ja fut kot aty e ke edhe zerin ,te antaret nepermjet zerit
Beje pikturen e plote :p
 
Top