Si ta largoj dike nga mendja?

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Tani pa shaka,qe te harrosh dike,i vetmi sekret eshte;
Te leme kohen te veproj,dhe kur e vendos qe do ti japesh fund,gjate ditve,apo javeve te para.mos bej pas.
Mos u dobeso nga nje 5 minutesh qe te kap deshira per ti degjuar zerin,apo folur e ku di une cjane keto gjerat. :p
Dhe me pas,cdo gje shkon vete ne rrugen e duhur.
Duhet te harrosh cdo kend ,qe te shkakton me shume stres se qetesi dhe relaks.
dhe ky eshte rregull.
 

Hope

◕‿◕
Sic i ben @Hope me shum piper ??
Po me mua cpate?! :p
Aaa sa patate te mira bej une me shume piper, cfare te hash! Por mqs si vlerson, sdo i provosh ndonjehere :p


Sa per temen, nuk largohet njeri me force, pranoje ne mendjen tende sa ke me ndjenja...e do zhduket vetevetiu kur te shuhen ndjenjat!
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
E pse ta largoj lol ,e internoj ne barkushen e majt te zembres(barkushen komuniste)
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Jo shtypim butonin dhe iken direkt nga mendja.

Po normal qe kalohen e kto qe the ama jeta vazhdon ktu eshte thelbi. Pse ti i ke dhene fund jetes se te la x-i bie fjala?
Kur them une qe ti vdes per ekstreme e dramatizime
Po kush foli per me vra veten o korbe

Nejse nejse ..une shume e lumtur per ty e ju jam
Une mezi per vete kaloj lool
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Per aq kohe sa kemi nje memorie asgje nuk fshijme nga mendja
Do jete gjithnje nje kenge, varg, strof ,vend, ngjarje qe do na bej te kujtojme dicka ne lidhje me x person.
Une mendoj se e vetmja "arme" qe disponojme eshte koha!
Dhe kjo jo se ben te harrosh apo heqesh nga mendja, thjesht fashit ndjesine dhe te ben te kalosh nga stadi " dua" ne "kujtim i asaj qe doje"
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Kush ka byç se çan kokën dhe e mban ne mendje pa i ngjall asnje emocion. Ja kshu tregohet force! ?
 
Top