Si te arrish te ndjehesh me sensuale?

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Sdu hic te ndihem seksuale. E urrej kur me etitekojne seksi. Me duket se nuk me shohin mu si femer si person por shikojne .... qe i dalte ne balle
Pikerishte.
E aq me teper shoqeria shqiptare ne nje % te larte te saj ka nevoje,te heqi takat 20 cm,kur shkojne me ble buken pike mjesit.
 

Delirium

No description ...
Dhe ftyra te jep ndjesi se zdo ja fusesh krytin ne thes tzi
Po ece me kte mendje do lush menc duke pritur perfekten, te bukuren , inteligjenten , mos humb kohe kot , te gjitha nje shije kane ! ?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Tani une thash iden,personalisht do ndjeja fyerje nese s`me don njelloj siq kur behem e bukur e kur kurohem.po aq dhe ashtu e zhgerryer ne pike te mjesit.
kjo ishte ideja.
Ndersa keshillimi ne shaka e siper e nderveprues ka cdo lidhje.
Por forma duhet e kujdeseshme.
mire o se une mendimin tim thashe mos e ca koken
as me plas hic si do ma thoshte ,ai qe kerkon duhet edhe te ofroj nooo lool
kot se ka marre-dhenie :p
 

Hasbulla

Patronazhist i grave te FV
Po ece me kte mendje do lush menc duke pritur perfekten, te bukuren , inteligjenten , mos humb kohe kot , te gjitha nje shije kane ! ?
Jo mor shok un po i permbahem temes....dhe per mu qe femra te jete seksi ka rendesi ftyra dhe byaa
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Po ti kur e thu ket nje femre je seksi e ke mendjen te zogu saj. Jo te ajo si femer si njeri ?‍♀️?‍♀️?‍♀️
jo keto bukurat i shohin si pa tru. ahahahhahaha
po u doli dhe e bukur de me tru,ahhh atehere ikun ne pike vrapit ahhahahahahahaha
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Jo mor shok un po i permbahem temes....dhe per mu qe femra te jete seksi ka rendesi ftyra dhe byaa
po ti mos i ve njera pas tjeteres, se flliqe fare muhabetin ahahahahahhahahaha
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Po ti kur e thu ket nje femre je seksi e ke mendjen te zogu saj. Jo te ajo si femer si njeri ?‍♀️?‍♀️?‍♀️
ja te behem cik serioze

e ke gabim ,

Fillimi eshte gjithnje i tille , terheqje , pelqim
por nese ti si femer sdo dish te mbash ritmin , as seksi sdo te bej me pune
ne duam cdo gje ta bej mashkulli , harrojme pjesen tone
Dhe mos harro nje mashkull sa terhiqet nga hiret , po aq terhiqet edhe nga inteligjenca apo njeriu ne vetvete,,,
 

Hasbulla

Patronazhist i grave te FV
ja te behem cik serioze

e ke gabim ,

Fillimi eshte gjithnje i tille , terheqje , pelqim
por nese ti si femer sdo dish te mbash ritmin , as seksi sdo te bej me pune
ne duam cdo gje ta bej mashkulli , harrojme pjesen tone
Dhe mos harro nje mashkull sa terhiqet nga hiret , po aq terhiqet edhe nga inteligjenca apo njeriu ne vetvete,,,
Tiputh ato gishta sa bukur ke fol ??
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Ne 1 takim te pare kur vjen i shof ftyren...kur iken i shof byqen kshuqe ktodyja jane
dhe je i sakte , sepse impakti i pare ai eshte , si per femrat po aq e per meshkujt
mos u genjeni me - i pashe shpirtin..i pa leshte e amonit lool
Duke u njohur me shume , duke patur alkimi , kalohet te shume ndjesi te tjera
 

Hasbulla

Patronazhist i grave te FV
dhe je i sakte , sepse impakti i pare ai eshte , si per femrat po aq e per meshkujt
mos u genjeni me - i pashe shpirtin..i pa leshte e amonit lool
Duke u njohur me shume , duke patur alkimi , kalohet te shume ndjesi te tjera
Une per vete kshu e nis dicka nga terheqja fizike dmth ftyre dhe pjeset tjera....sidomos fytyren ekam pike dobet....
 

Hasbulla

Patronazhist i grave te FV
Une jam per femren te jet e paster te kujdeset per vete. Te mos e leshoj veten kur martohet behet mami. Te dij te fls te qeshi mos te rrij me turi varur. Te jet icik e perkedhelur dmth nga keto gjera
Kur je mami ke ma shume kerkesa....??
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Une jam per femren te jet e paster te kujdeset per vete. Te mos e leshoj veten kur martohet behet mami. Te dij te fls te qeshi mos te rrij me turi varur. Te jet icik e perkedhelur dmth nga keto gjera
Dhe kjo ka fazat e saja , sepse kur behesh mami pergjegjesia lind me ty si individ dhe buzekuqi e floket kalojne ne vend te dyte. Eshte ajo faza ku gjithe qenia jote fokusohet ne nje te vetme...
Dhe bashkshorti ne kete rast duhet te dije te sillet , e jo ti perplasi ne fytyre se nuk mbahet.
Por eshte periudhe qe cdo kush e ka kaluar ose do e kaloj..
 

Hasbulla

Patronazhist i grave te FV
kam mendimin tim. Sinqerisht se pelqej ate gje kur dikush mund te ma thot
Te te thosh 1 mashkull je shume femer seksi ska asigja tkeqe.....nersa je tu kalu rruges e te thot dikush ta hangsha b..... atere aty ke drwjte
 

Hasbulla

Patronazhist i grave te FV
Dhe kjo ka fazat e saja , sepse kur behesh mami pergjegjesia lind me ty si individ dhe buzekuqi e floket kalojne ne vend te dyte. Eshte ajo faza ku gjithe qenia jote fokusohet ne nje te vetme...
Dhe bashkshorti ne kete rast duhet te dije te sillet , e jo ti perplasi ne fytyre se nuk mbahet.
Por eshte periudhe qe cdo kush e ka kaluar ose do e kaloj..
Un du te martohem me mami te gatshme se pertoj me kalu faza hahahahhahahahah
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Te te thosh 1 mashkull je shume femer seksi ska asigja tkeqe.....nersa je tu kalu rruges e te thot dikush ta hangsha b..... atere aty ke drwjte
1 mashkull qe ti e ke qejf ..cilesoje lool
 
Top