Si te arrish te ndjehesh me sensuale?

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Dhe kjo ka fazat e saja , sepse kur behesh mami pergjegjesia lind me ty si individ dhe buzekuqi e floket kalojne ne vend te dyte. Eshte ajo faza ku gjithe qenia jote fokusohet ne nje te vetme...
Dhe bashkshorti ne kete rast duhet te dije te sillet , e jo ti perplasi ne fytyre se nuk mbahet.
Por eshte periudhe qe cdo kush e ka kaluar ose do e kaloj..
Nuk besoj qe femija apo punet te pengojne te krehesh floket. Te vishesh kendshme e jo si gjyshe. Te gjitha mund ti bej nje femer nese do ti bej
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Dhe kjo ka fazat e saja , sepse kur behesh mami pergjegjesia lind me ty si individ dhe buzekuqi e floket kalojne ne vend te dyte. Eshte ajo faza ku gjithe qenia jote fokusohet ne nje te vetme...
Dhe bashkshorti ne kete rast duhet te dije te sillet , e jo ti perplasi ne fytyre se nuk mbahet.
Por eshte periudhe qe cdo kush e ka kaluar ose doScreenshot_20210114-102220.jpg e kaloj..
Moonn 😍😍 sa bukur e ke shkruar ,dhe eshte shume e vertet
 

Comedy_Central

Rashe Pashe Dufllak Grashe
Si lexpva pikat se mu duken shum...
Classi i nje femre osht thjeshtesia pastaj per ta theksuar sensualitetin femra mjafto qe lwvizjet ri beje pak me ngadale terhekin syrin 100 %
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
E ke parasysh fut e qit fut e qit.... nket rast thjesht e fut...
tashi je femer don dhe me te shpjegu ca osht levizjet e ngadalta te tipit kap floket sja jep nje fiu e mbarove por ja ben fiiiiiu
Me fal,kam qene shume e ngarkuar me pune dhe i bej te gjitha shpejt e shpejt kohet e fundit.
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Nuk besoj qe femija apo punet te pengojne te krehesh floket. Te vishesh kendshme e jo si gjyshe. Te gjitha mund ti bej nje femer nese do ti bej
Fola per nje periudhe pos lindjes ,jo kur behet fmija 3-4 vjec.
Por deri 6 muaj vallaj uje e sapun isha vetem, floket tuç ne koke dhe as ma ndjente hic
Pastaj avash avash kthehesha normalitetin tim :)
Nuk ke kohe ti besh te tera sidomos kur nuk ke ndihme :)
 
Ka femra qe hedhin mbi surrat 3 ton llac dhe prap si prap nuk ngjallin asgje para buzeqeshjes e nje fytyre te paster dhe te thjesht.
 
Top