Si te arrish te ndjehesh me sensuale?

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Te ben sensuale tipi jo fytyra tesoro
Sjellja me shume , menyra si sillesh ,si flet, si sheh, si provokon ,
Sensualiteti eshte sa i lindur po aq i perftuar natyrshem
Se ke qe mundohen te bejne joshesen me gjeste ,po te hapin barkun lool
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Per mua e ke besoj ?
asgje skam po nuk i vesh me dal me ble nje buke kaq .
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Te ben sensuale tipi jo fytyra tesoro
Fytyra

Me fytyren ti buzeqesh
Ngrys surratin...
Jep aprovim dhe mohim
Buzet...
Dhembet ! Duam te flasim per gojen sa sensuale mund te jet?
Zeri... fjalet qe nxjerrim dhe menyra si i shprehim.
Etj etj etj pafund.

Thjesht te thuash "ah ajo me ate gjoks/byth i ben te gjith per vete"

Hem no.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Per mua e ke besoj ?
asgje skam po nuk i vesh me dal me ble nje buke kaq .
Po cju duhet juve si i veshin dynjaja me ble buke apo me shku ne banjo
Te prish gje ty?
Te mori gje ty?
E ju vjen keq pastaj kur ju paragjykon ne tuajen

Ps: nuk vesh taka kur iki me ble buke jo, por as me prishin syrin se fundja gjithkush ka qejfin e vete.
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Po cju duhet juve si i veshin dynjaja me ble buke apo me shku ne banjo
Te prish gje ty?
Te mori gje ty?
E ju vjen keq pastaj kur ju paragjykon ne tuajen

Ps: nuk vesh taka kur iki me ble buke jo, por as me prishin syrin se fundja gjithkush ka qejfin e vete.
Ku me pe ti ti shaj ato qe i veshin mfalni?
As paragjykoj njeri as du tme paragjykojne. Lexoi mire postimet qe bej jo si do ti lexosh ti.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Ku me pe ti ti shaj ato qe i veshin mfalni?
As paragjykoj njeri as du tme paragjykojne. Lexoi mire postimet qe bej jo si do ti.
Po une ku thashe i shani?
Tani do mohosh fjalet e tua?
Nejse se se ke per here te pare :)
Je shume paragjykuese vie kur vjen te te tjeret, te vetja indinjohesh se se duron dot :)
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Po une ku thashe i shani?
Tani do mohosh fjalet e tua?
Nejse se se ke per here te pare :)
Je shume paragjykuese vie kur vjen te te tjeret, te vetja indinjohesh se se duron dot :)
Ja qe je komplet gabim.
Se ti replikove fix pas meje aty jan postimet.;)
tani Po e Mohon e me thua mua jam paragjykuese. ?
Je gjithmone me tendencen per tu grric E me vjen keq.
po ta riperseris shihi postimet e mia si jan jo si do ti sikur njehere te vetme e Ndoshta do te duken ndryshe .:)
 

Endrra

VIP
Ah qe smesuam kurre kete artin e sensualitetit.. une po fillova te ve thonjte e gjate .. me siguri do me bije piruni nga dora.
Apo te ve qerpikët fallco.. patjeter qe do me ndolle ndonje gje qe do me kape e qeshura.
Por them qe ate qe se mesova kurre sdo e mesoj tani lol.. keshtu qe kam heq dore
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
E mire si te thush ti
Une bej pytje konkrete ti daravitesh
Varja u morem vesh
Takat mos mi perflisni lool
 
Prandaj fola pra ...
Se nje me dy lexoj takat takat
Nuk bejne takat sensuale jo , se edhe takat jane mjeshteri me vehte
Duhet te dish te ecesh e mbi to ,jo me kembet e shqyera lool
Une e kam si budallai kur vesh taka nuk ec dot me atlete kur vesh atlete nuk eci dot me taka lol

Nejse e rendesishme eshte te vishesh sipas vendit ku shkon duhet te pershtatesh
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
E sheh si è mohove prap ? Lol
Mbaj taka e ça te duash po vetem mos na thuj paragjykuese se kushdo rri si do per rehatin e shpirtit te vêt .
E i pershtatet ambjentit ku jeton punon.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Une e kam si budallai kur vesh taka nuk ec dot me atlete kur vesh atlete nuk eci dot me taka lol

Nejse e rendesishme eshte te vishesh sipas vendit ku shkon duhet te pershtatesh
E njehere qe vesha atlete , lashe koqen e namit...shemba piramiden lool
Une sdi te eci me sheshka, rrezohem 🙈🙈🙈
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
E sheh si è mohove prap ? Lol
Mbaj taka e ça te duash po vetem mos na thuj paragjykuese se kushdo rri si do per rehatin e shpirtit te vêt .
E i pershtatet ambjentit ku jeton punon.
Mos e merr terheqjen time si mohim , merre si hapje krahu
Dhe mesoje kte e bej vetem kur personi qe diskutoj sdi ti qendroj diskutimit dhe eshte i dobet ne argumente!
Fiksoje ta dish
 
E njehere qe vesha atlete , lashe koqen e namit...shemba piramiden lool
Une sdi te eci me sheshka, rrezohem 🙈🙈🙈
Po pra kjo me ndodh e mua. Nese mesohem me taka thyj qafen pengohem me kembet e mija kur eci me te sheshta por dhe tani mbas 3 vitesh atlete dhe veshje sportive dhe me duhet te pershtatem me etiken e veshjes me zyren me duket vetja si majmun cirku mbi taka dhe pse nuk e jap veten lool

Takat tregojne sensualitet gjithesesi..ta ngrefin temperaturen dmth lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Po pra kjo me ndodh e mua. Nese mesohem me taka thyj qafen pengohem me kembet e mija kur eci me te sheshta por dhe tani mbas 3 vitesh atlete dhe veshje sportive dhe me duhet te pershtatem me etiken e veshjes me zyren me duket vetja si majmun cirku mbi taka dhe pse nuk e jap veten lool

Takat tregojne sensualitet gjithesesi..ta ngrefin temperaturen dmth lol
Sidomos kur di ti ngasesh lool
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Mos e merr terheqjen time si mohim , merre si hapje krahu
Dhe mesoje kte e bej vetem kur personi qe diskutoj sdi ti qendroj diskutimit dhe eshte i dobet ne argumente!
Fiksoje ta dish
Te duket i dobet argumenti im ty?
Meso dhe ti dicka nga une .
‘Eshte shume kollaj mos kundershto kurre dike qe nuk Eshte dakort me ty vetem Pse nuk i pershtatet asaj qe do ti .
kushdo perfaqeson veten ne kte forum qofte ai qe erdhe dje .
ja shnet tani !
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
He mi he mos na e prish diten Vie pse merzitesh per takat ooo
Nuk po ja prish kujt diten vie jo . Mundohen tma prishin po.🤗
Ika Ika se do thon po bej viktimen pastaj lol Ne fakt do haj buk puc
 
Top