Si te arrish te ndjehesh me sensuale?

Marla

Themelues i Forumit
E kishim ke sensualiteti jo ke prakticiteti. Mos u hallakasni.

Nje femer me taka duket me sensuale ( ta ngref)se nje me atlete kjo nga ana vizive flas.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Une per vete jam me fat nese sjam e detyruar te vesh taka .. e adhuroj moden tani per tani , se vishen atletet me fustane 🤣
Edhe mua me pelqen ta shoh , por kur i vesh vete eci si pule pa koke lool
 
Ky nuk jane stili im se jam shume me teper te klasikja e takave , por mire tha marla ..edhe atletet i marr me taka lool
Se di por jane bere pjese perberese dhe identifikuese imja :)
Para shtatzanis, kisha shum te zeza dhe super fine dhe pse me maj te hodhe.
Por mu rrit kemba nga 38 ne 39/40 dhe mu desh ti dhuroja dhe pse disa akoma me etiket.
Tani kam 3 qe i kam pershtat me veshjet qe me duheshin... te tjera nuk blej sepse, edhe pse nuk vrapoj mo mbrapa cunit, ste len lockdown 😅 🤷‍♀️

Jan te bukura nese din te ecesh
Por dhe jo aq shum nese je me e gjata nga shoqet 😅
 

Endrra

VIP
Para shtatzanis, kisha shum te zeza dhe super fine dhe pse me maj te hodhe.
Por mu rrit kemba nga 38 ne 39/40 dhe mu desh ti dhuroja dhe pse disa akoma me etiket.
Tani kam 3 qe i kam pershtat me veshjet qe me duheshin... te tjera nuk blej sepse, edhe pse nuk vrapoj mo mbrapa cunit, ste len lockdown 😅 🤷‍♀️

Jan te bukura nese din te ecesh
Por dhe jo aq shum nese je me e gjata nga shoqet 😅
Dhe mua mu rrit kemba 🤨.. nga 39 -40 😪
 
Eh.. aty pastaj prit te kalojn 9 muaj dhe cdo gje kthet sic ishte ( gati njesoj dmth 🙄) 🤣
Po pra
Gati njesoj pervec vidave te trurit dhe deshira me therrit pastruesen me rregullu shtepine.

Ja, nejta cik me ju?!

Vdiq dhe per sot sensualiteti im20210117_124904.jpg
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
atehere si e shoh une sensualitetin ne nje femer

imagjinoj nje femer dhe mashkull ulur ne kafene, perballe njeri tjetrit
qellimi eshte ta joshi ,se jo me cdo kend ke qellim te tille
impostimi qe i jep vetes, qe nga shikimi e deri tek vendosja e kembeve njera mbi tjetren
menyra si flet (koketen) , zeri, prekja e objekteve
menyra si e sheh dhe derisa ai te thote
Zemer po me zhvesh gje me sy?... lonc nom lool

mission accomplished !
 
atehere si e shoh une sensualitetin ne nje femer

imagjinoj nje femer dhe mashkull ulur ne kafene, perballe njeri tjetrit
qellimi eshte ta joshi ,se jo me cdo kend ke qellim te tille
impostimi qe i jep vetes, qe nga shikimi e deri tek vendosja e kembeve njera mbi tjetren
menyra si flet (koketen) , zeri, prekja e objekteve
menyra si e sheh dhe derisa ai te thote
Zemer po me zhvesh gje me sy?... lonc nom lool

mission accomplished !


Ja
Prandaj nuk ulem me pi kafe une por e kthej direkt me nje frym aty te banaku dhe iki duke u perdredh sikur me qen femra e fundit ne mes te xhungles🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Seriozisht kemba e vogel eshte bekim .
Une gjithmone kam vuajtur per kepuce sic i dua.
Por kulmin e arriti djali qe me ngjau .. nr 48 .. vetem online ne USA i ble kepucet, se ska .
36 e gjysem une 😂😂😂 37 me rri e madhe 36 e vogel 😂😂😂😂 ..nejse sektori i femijeve me kap perseri se te 36 ngulem aty me te keq 😂😂😂
 

Endrra

VIP
Te gjitha firmat italiane kane gjysma Nr.. ferragamo shet dhe Nr 35 .
Arsyeja dhe pse eshte kaq e pelqyer tek azjatiket.
 
Top