Si te arrish te ndjehesh me sensuale?

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Fola per nje periudhe pos lindjes ,jo kur behet fmija 3-4 vjec.
Por deri 6 muaj vallaj uje e sapun isha vetem, floket tuç ne koke dhe as ma ndjente hic
Pastaj avash avash kthehesha normalitetin tim :)
Nuk ke kohe ti besh te tera sidomos kur nuk ke ndihme :)
Kam pasur ndihme une me thene te drejten.me te dy fmit
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
kam stilin tim , sidomos ne virtualitet ku e kam suksesin garant
ja po jua tregoj e juve, gjej foto ne gogol dhe i shes si te miat dhe bej si pjeshke , kur meshkujt keputen ne dysh nga bukuria e atyre fotove , kurse une qesh si budalle :p
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
kam stilin tim , sidomos ne virtualitet ku e kam suksesin garant
ja po jua tregoj e juve, gjej foto ne gogol dhe i shes si te miat dhe bej si pjeshke , kur meshkujt keputen ne dysh nga bukuria e atyre fotove , kurse une qesh si budalle :p

Fotot ne gogol duhet ti perzgjedhesh mi 🤣🤣🤣🤣🤣
 

Bebw

❌Once✖ Vetëm e Boços
Staf në FV.AL
kam stilin tim , sidomos ne virtualitet ku e kam suksesin garant
ja po jua tregoj e juve, gjej foto ne gogol dhe i shes si te miat dhe bej si pjeshke , kur meshkujt keputen ne dysh nga bukuria e atyre fotove , kurse une qesh si budalle :p
E sa vuajtje qe ka qo pune thuaj 😂 ,flas vet nga eksperienca 😂😂😂😂
 

Bebw

❌Once✖ Vetëm e Boços
Staf në FV.AL
po ti budallacke mua degjon? lool

ku kam bere ndonjehere nga keto une o lumadhe 🙈🙈🙈🙈
E mban mend ate bojalleshen shalgjat qe hidhja ne fillimet e mija 😂😂😂une e bera te fameshmeshme ate 😂iku fluturoj ajo pertej memedheut une ngela si molomene ketu 😂😂😂
 

Didi

C'est la vie.
Tani titulli temës thotë “sensuale” ndërsa fillimi temës “seksuale” e ndani mendjen se janë çik ndryshe.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Tani titulli temës thotë “sensuale” ndërsa fillimi temës “seksuale” e ndani mendjen se janë çik ndryshe.
Po mbase autori mendon se jane te dyja the same shit lool
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Smë jep shumë besim një artikull nga “argjirolajm” ça o kjo moj😂
E ke parasysh kalane e gjirokastres? Po argjirone qe fluturoi nga lart poshte?
Ajo duhet te jete.... Lajme nga parajsa lool
 
Top