Si te dobesohemi .

The-Cook

Antarë i Respektuar
Sikur £0.01 ti kisha sa her e kam degjua kte diet ktej e diet andej sonte do isha bill Gates I dyt ??
 

Empire

Antarë i Respektuar
Çaj me xhinxher dhe limon.
Një nga mënyrat më të mira për të pasur benefite nga këto dy përbërës, mrekullibërës për dobësim, është të përgatitet një çaj i thjeshtë që ka një shije të shkëlqyer, që do ju pëlqejë shumë.

Si duhet të veproni?

Vendosni në zjarr një filxhan ujë të nxehet dhe hiqeni nga zjarri përpara se të vlojë. Kur uji të jetë gati, shtoni disa copë të vogla xhinxher dhe lëreni në ujin e nxehtë për rreth 5 minuta, duke e mbuluar filxhanin e çajit me një pjatë ose kapak. Shtoni më pas lëngun e një gjysmë limoni.

Ky çaj këshillohet të pihet esëll në mëngjes
Shiko fotografinë 1697659
yesss , me fas i fusin i tas makarona edhe presin rezultate :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Screenshot_2.png
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Tjemi te sinçerte, edhe asht e lekure sben robi pa pasur tul pak xD
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Attachments

  • 200.gif
    200.gif
    299 KB · Shikime: 0
  • 200.gif
    200.gif
    299 KB · Shikime: 0

Delirium

No description ...
Sex , sex dhe vetem sex , edhe po spatet orex ????
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ja edhe mos dua ta bej vaksinen un do jem e detyruar ??
Vape shume sot . ?
p.s nuk duron dot sa te shkoj ne shpi me kto postime ? ?
Tbeft mire cigarja 1??
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kujdes mos ka efekte anesore , e more me qafe dhe @Loverboy ???
Une e kam frige motorin se jam rrezu njehere keq ?
Por mduhet ta rifitoje besimin kur kam prane grun, pak adrenalin ?
 

Delirium

No description ...
Edhe ai më kishte ngelur pa provuar ,mysybet dhe ai ☻
Ushtrime fizike sa më shumë thuaj se ndryshe asgjë nuk të bën derman ☹
Puna fizike te dobeson o derman ,nese ha , pi e rri ter diten e pergjumur as 100 gr sdo biesh ????
 
Top