Si te dobesohemi .

Delirium

No description ...
Ja solucioni thjesht, hyp e zbrit shkallet e ne karantin, se stakon kembe komshiu qe sperdor ashensorin :lol: :lol: :lol: :lol:
Po si si takon ? Te gjithe shkallet perdorin
atje ska drita apo punon me ajer ashensori ? 😀😀😀😀😀
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Kujdes mos ka efekte anesore , e more me qafe dhe @Loverboy 😀😀😀
Ai per mua merr cdo rrezik persiper.:p ne fakt e ka kaluar rrezikun dhe po u bera keq me sheron me anti corps qe ka fitu lool
Apo jo @Loverboy .:p
Në Itali është një shprehje : "nëse nuk e do burrin dhe do ta heqësh qafe dhuroj atij një motorr"☻
Un ngaqe dua ta ruaj si syte e ballit dhe e di ca i ka ndodh preferoj te rrezikoj vête per te .😝🤩
Une e kam frige motorin se jam rrezu njehere keq 😛
Por mduhet ta rifitoje besimin kur kam prane grun, pak adrenalin 😅
🤩🤩🤩🤩
Yes si thua dhe ti my girls rock 🤘 :p

P.s na falni e po sa vum bithen ne divan 😆 qe ne 7 maj kembeve kshu humben kalorit per t’qen ne teme 😝
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ai per mua merr cdo rrezik persiper.:p ne fakt e ka kaluar rrezikun dhe po u bera keq me sheron me anti corps qe ka fitu lool
Apo jo @Loverboy .:p

Un ngaqe dua ta ruaj si syte e ballit dhe e di ca i ka ndodh preferoj te rrezikoj vête per te .😝🤩

🤩🤩🤩🤩
Yes si thua dhe ti my girls rock 🤘 :p

P.s na falni e po sa vum bithen ne divan 😆 qe ne 7 maj kembeve kshu humben kalorit per t’qen ne teme 😝
My rock girl😍 keep it up
 

Hope

◕‿◕
Po si si takon ? Te gjithe shkallet perdorin
atje ska drita apo punon me ajer ashensori ? 😀😀😀😀😀
E kisha fjalen per ne shtepine e saj ku ndodhet tani, jo ne Al... sbesoj qe @Endrra ska drita
Could You Not Little Girl GIF
 

Endrra

VIP
E kisha fjalen per ne shtepine e saj ku ndodhet tani, jo ne Al... sbesoj qe @Endrra ska drita
Could You Not Little Girl GIF
Edhe ne Al ka drita dhe kemi ashensor personal.. po ndryshimi eshte qe atje fluturoj neper shkalla .. shtepija ime .. njerezit e mi ..ketu me duket vetja si 100 vjeçe 🤣🤣
 
Top