Si te dobesohemi .

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Un kur vendos ta bej, marr nga Nature House produktet e mia fikse depurative(thjesht bim jane) dhe nderkoh bej kujdes te kualiteti i ushqimit dhe sasia.
Kjo sdo te thot qe nuk haj por evitoj me sa mundem yndyrnat e teperta, picat dhe te skuqmet...
Para 6 vitesh humba 10 kg brenda 2 muajve dhe nuk i mora me... pavarsisht se haja cik me shum. Pastaj e qava me shtatzanine...
Por tani kam 4 dit qe e kam rifilluar dhe kam ndermend te mbaj ket qendrim deri sa te humb 20 kg. Me pas me pret operimi ?
 
Un kur vendos ta bej, marr nga Nature House produktet e mia fikse depurative(thjesht bim jane) dhe nderkoh bej kujdes te kualiteti i ushqimit dhe sasia.
Kjo sdo te thot qe nuk haj por evitoj me sa mundem yndyrnat e teperta, picat dhe te skuqmet...
Para 6 vitesh humba 10 kg brenda 2 muajve dhe nuk i mora me... pavarsisht se haja cik me shum. Pastaj e qava me shtatzanine...
Por tani kam 4 dit qe e kam rifilluar dhe kam ndermend te mbaj ket qendrim deri sa te humb 20 kg. Me pas me pret operimi ?
Leje mos u dobeso se do na marresh nqafe ??
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Po do na shkaktosh probleme zemre pastaj ??❤️❤️❤️?
Nah
Tani jam rreth 82-85 sdi se sjam peshu mo


Po pres te kaloj tpakten 1 muj njehere dhe peshohem mir e mir . Tboj dhe ja 2 analiza se me I bo tani, e di qe jam skandal ?????
 

Punk1

Antarë i Respektuar
une si them kurre jo gjerave te bukura :p
Hajt se s po ta prish?

Pikoi vesa e mengjesit
Celi dielli syne e zjarrte
Neper fusha bleroi bari
Shoqe moj, lule moj...

Do te vi si flladi i majit
Do te sjell moj lule fushe
Floket tu bene flake te kuqe
Kur te thashe... do te marr nuse
??
 

Monique

With or Without u
Hajt se s po ta prish?

Pikoi vesa e mengjesit
Celi dielli syne e zjarrte
Neper fusha bleroi bari
Shoqe moj, lule moj...

Do te vi si flladi i majit
Do te sjell moj lule fushe
Floket tu bene flake te kuqe
Kur te thashe... do te marr nuse
??
Ja more copyright Tonin Tershanes? lool
 
Top