Si te dobesohemi .

Bukowski

Gjumash
Duke e lidhur buçen, nuk ka kohe te shetis gjithkund nese eshte e lidhur:p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Duke mos ngrene shume. :p
dhe duke ecur te pakten nje ore ne dit.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Huh, kazanin nje muaj rresht dhe e kryve, pse endesh ne kerkim te metodave jo adeguate lool
Po t'ishe burre i mire ti m'beje dhurate nje si kjo, se m'ka vajt edhe mendja per gjize ?

images
 
Top