Si te fitojme leke ne internet ?

WxP

Hidrauliku
Pershendetje, Ne linkun me poshte do te gjeni si te gjeneroni bitcoint dhe ti ktheni ne leke !

Code:
https://www.bitverts.io


Me pareduhet te rregjistroheni tek faqa me siper edhe pastaj te klikoni mbi rreklamatqe ju jep faqa ! Eshte e thjeshte...

Me pyesni per cdo gje.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Lidhu me Instant Articles, po patet fanpage, leket i ke me lehte lool
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Mos o trima, se nuk ju dhuron askush lehte leket, mos bini pre e mashtrimeve.

Darius
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Duke filluar tu be log off nga interneti dhe duke shkuar ne pune...ja kshu i fitoni leket :p
 

WxP

Hidrauliku
Lidhu me Instant Articles, po patet fanpage, leket i ke me lehte loolE kam provu po duhet versioni i ri, te riun spo ma mban ta vej se shume gjera do te humbin qe nga komentet e group statuset like etj !
 

WxP

Hidrauliku
Mos o trima, se nuk ju dhuron askush lehte leket, mos bini pre e mashtrimeve.

Darius


Nuk eshte mashtrim fiton bitcoint te cilat i konverto cerek ore ne dite pune eshte me pa rreklamat e ture... thjesht duhet ta beni me kompjuter... ti
 

ASTRA

Anëtar i ri
Te pakten nese ja vlen mundimi na trego nje statisitike se sa nxjerr ne dite dhe nese ja vlen barra qirane te meresh me kete gje.
 
Redaktimi i fundit:
Top