Si të hamë gjithçka pa u shëndoshur

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Golden Retriever Dog GIF

ouuuuuuu .
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Te kisha vullnet me lexu keto romanet ketu, do kisha patur dhe te mos haja shume :D
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Biologji bazike zjarr fare 🤣
T'gjithe e dine ca duhet me bo mos me u shendosh, por pertojne ta bejne. Kush eshte afer kristalit shkoni te keops gym se keni oferte 6 muaj 40 mije leke 🤣
Basic fit mer 20 euro ne muj . Ik dhe 3 hère ne dit po pate kohe . Ohoho knoq dhe syt dhe trupin 🤣🤣


B50DC394-FCC8-4710-AFA1-37184245E051.jpeg
 
Top