Si te joshni nje mashkull....

bora dr

100%shqiptare
Si te joshim nje mashkull(keshilla nga christine keeker).....

Nëse ekziston ndonjë femër, e cila di se si ta josh një mashkull të fuqishëm atëhere padyshim ajo është znj. Christine Keeler. Ajo thotë:
"Kurrë nuk kam pasur lidhje dashurie, nëse më parë nuk më është lutur mashkulli për t'u kthyer në shtratin tim.

Nuk është kush e di se çfarë, s'ka ndodhur kushedi se çfarë, por vet rruga deri në kufi, është ajo që llogaritet. ثshte shumë me rëndësi nxitja e gjahut dhe deri në joshje. Ajo nxitje duhet të jetë e përkryer."

Disa këshilla për femra nga Christine Keeler, femër kjo e fuqishme, që gati e rrëzoi qeverinë e Anglisë, në skandalet me politikanët dhe diplomatët!

• Bëhu misterioze - Unë isha e zhveshur, kur John Profumo më pa për të parën herë dhe besoj se lidhja që bëri emrat tona pjesë të historisë moderne filloi po atëherë. Ishte ajo joshje seksuale, joshje primitive për të. Unë isha me trup të formuar mirë. Ai më dëshiroi. Mirëpo nuk ishte mësim i mirë për joshje të një mashkulli të fuqishëm. Ajo çfarë John Profumo pa rastësisht, në pishinën e Klivedenit (Cliveden) ishte e tëra. Ajo duhej të ishte gjëja e fundit që një mashkull duhet të shohë që nga fillimi.

• Bëhu nënqeshëse - Duhet të rrezatoni liri dhe braktisje - duhet të ekzistoj argëtim, momente relaksuese për ti dhënë rast që ai të jepet pas jush. Jeta e tij në shtëpi dhe në zyre është biznes serioz. Sidoqoftë, duhet të sillni në mënyre të drejtë balancin e personalitetit. Armët nga bombonet nuk kanë kohëzgjatje të madhe!

• Bëhu femër e fortë - Meshkujt duan që edhe goja e tyre të goditet. Ata duan që ju të jeni me vlerë ashtu që ai të mund të vendos bazamentin e tij, prandaj ajo që ju duhet është të fitoni titullin e femrës së fortë. Kjo e vërteton triumfin e tij edhe me shumë.

• Mbaje kontrollin - Në joshje të përkryer, ti gjithmonë e kontrollon situatën, por lere që mashkulli të mendoj se ai është duke udhëhequr. Ajo që mashkullin e ze, nuk është se çfarë ti bënë për të, por ajo se çfarë ai mendon që ti mund të bësh. Ushqimi i imagjinatës së tij duhet të jetë zgjedhje e afrodizijaku i secilës femër.

• Bëhu sugjestive - Kur hani darkë në restorant, ulu afër tij, dhe asnjëherë përballë tij. Atëherë, gjuri yt mund të prek gjurin e tij, dora jote mund të godas lehtë kofshën e tij dhe ju mundeni që në mënyrë tërheqëse të pëshpëritni në veshin e tij. Dhe gjithashtu, ai nuk do t'ju shoh që jeni mërzitur, nëse ju flet për strategjitë afatgjata të biznesit. Në esencë, meshkujt kanë një interes primar - veten. Ata nuk duan të dijnë nëse ju keni pasur ditë të keqe në zyre.

• Bëhu e guximshme - Finesa është me rëndësi. Ndonjëherë, epshet, madje edhe të meshkujve më të fuqishem, duhet të tunden. Fustanet e shkurtëra (mini) dhe buzëkuqi me ngjyrë të kuqe, rikujtojnë ngazëllim por dhe rrezik. Meshkujt ngazëllehen nëse mendojnë se ata rrezikojnë diçka.

• Veshu bukur - Nuk ka nxitje më e madhe për mashkullin se sa femra e veshur bukur, pa gabime, duke e habitur me take të larta, gjithmonë më shumë "Gucci" se "Gap". Ndërresat e brendshme të "Janet Reger"-it, që reflektojnë feminitetin e vërtetë dhe fortësinë për të hyrë në betejën e gjinive.

• Të jesh aromatike - Gjithmonë duhet të vini era që të bën të jesh e dëshiruar. Parfumi "Chanel No5" e bënë atë për ju. Mua gjithashtu më pëlqen "Caron's Bain de Champagne" të cilën mongoli amerikan William Radolpf Hearst e ka krijuar për dashnoren e tij, Marion Davies, ashtu që ajo të pëkujton në flluska të shampanjës - çfarë edhe është e duhur, nëse porositni fruta deti. Me siguri ekziston ndonjë arsye shkencore për atë, sepse ai kombinim i bënë meshkujt të pafrenueshëm.
 

Analistja

Anëtar i ri
Per nje femer nuk eshte problem ti plotesoje keto kushte por e mira eshte qe mashkulli te te pelqeje sic je ne te vertete. Kesaj i thone te kthehesh ne robot per te kenaqur deshirat e mashkullit.
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Te jesh vetvetja jo eeee?? :mah

Perkundrazi, sa me larg saj, aq me te sukseshme.

Mire thote dikush, celsi i suksesit qendron tek vetvetja... si ta manipulosh ate :D
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
as njeren nga keto se bej nese me don keshtu mir nese jo prape mir
:d
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Nuk pashe asgje ne kete teme qe mund te jete jashte vetvehtes te femres !
• Bëhu misterioze-mos me thoni qe nuk ju pelqen te beni misteriozen.
• Bëhu nënqeshëse-te gjitha duam te bejme dicka te vecante per mashkullin ,per te thyer monotonine e tij
• Bëhu femër e fortë-te gjithave na pelqe te tregojme vlerat tona ne sy te nje mashkulli
• Mbaje kontrollin-mjafton nje deshire me teper e shprehur dhe atij i duket se kontrollon situaten .
• Bëhu sugjestive-nuk e keni bere kete gje ndonjehere valle???A nuk uleni gjithmone afer tij??
• Bëhu e guximshme-ka ndonje femer te paguximshme???
• Veshu bukur-po kjo i mungon ndonjeres??
• Të jesh aromatike-s'ka femer qe nuk ka nje arome te vecante ,te pakten vetem per mashkullin.
Te gjitha keto se bashku cfare kane ndryshe nga vetvehtja jone (e nje femre)???
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Nuk pashe asgje ne kete teme qe mund te jete jashte vetvehtes te femres !
• Bëhu misterioze-mos me thoni qe nuk ju pelqen te beni misteriozen.
• Bëhu nënqeshëse-te gjitha duam te bejme dicka te vecante per mashkullin ,per te thyer monotonine e tij
• Bëhu femër e fortë-te gjithave na pelqe te tregojme vlerat tona ne sy te nje mashkulli
• Mbaje kontrollin-mjafton nje deshire me teper e shprehur dhe atij i duket se kontrollon situaten .
• Bëhu sugjestive-nuk e keni bere kete gje ndonjehere valle???A nuk uleni gjithmone afer tij??
• Bëhu e guximshme-ka ndonje femer te paguximshme???
• Veshu bukur-po kjo i mungon ndonjeres??
• Të jesh aromatike-s'ka femer qe nuk ka nje arome te vecante ,te pakten vetem per mashkullin.
Te gjitha keto se bashku cfare kane ndryshe nga vetvehtja jone (e nje femre)???

:dong::dong::dong:
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
He moj se dhe ne shaka po bejme...:p :p

Zhgenjy nuk i kane te gjitha femrat keto...:D :D

Bobo sa me komplekse ti ...
Tani te miat nuk t'i jap dot ne fakt por, po deshe borxh sa per ta joshur Ok,pastaj bej si te besh ,sa ta fusesh nen kthetrat e tua LOL LOL LOL
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Bobo sa me komplekse ti ...
Tani te miat nuk t'i jap dot ne fakt por, po deshe borxh sa per ta joshur Ok,pastaj bej si te besh ,sa ta fusesh nen kthetrat e tua LOL LOL LOL

Uaa ku mi pe komplekset aman??? LOL

P.sh Ka femra qe u vjen ere e keqe,ose nuk kane shije te zgjedhin nje parfum...LOL
Ka nga ata te fortat qe marrin hije burri pastaj..LOL LOL LOL
E shikon qe jo te gjitha femrat mund te kene te gjitha pikat...:D :D
 

sensuu

sweet
Ose je ,ose nuk je joshese ........s'ka rregulla.

e paskam inat kete gje.........."te josh nje mashkull".:(
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
eh po ste beri zemra nga frika e refuzimit.sja vlejn keto.
pastaj edhe nese je e guximshme.keshillat kot sa te prishin pun!!!!!!
 
Last edited by a moderator:

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Per te joshur nji mashkull mjafton te visheni sexy dhe te hapni shalet sa me shum
 

DEVIL HAND

Anëtar Aktiv
ç'jan kto tema leshi se na hoqet trunin..
 

*Casanova*

kazhanov
vishu shekshi dhe jepi nje te lyer te mire fytyres nese sje e bukur, futja nje parfum te mire nga sexyshop (tanime qe e kemi dhe ne TR nje te tille hahaha)... pastaj je ne rregull, je super joshese :D
 

krutonja

Anëtar Aktiv
Nqs eshte mashkulli i zgjuar, dhe keto i ben jashte elementit tend thjeshte per te rene ne sy, atehere ai do te kuptoje qe gjestet jane te sforcuara dhe do te qeshe me ty.

Keshtu qe gjeja me e mire eshte te jesh vetvetja.

Nqs mashkulli nuk eshte i zgjuar, atehere mos humb kot kohen per tu bere dicka qe s'je se nuk ia vlen barra qirane. Apo...
 

_King_Arthur_

Mbret i Elbasanit
sa shume gjera dashkan te mbakan mend femrat per te bere per vete nje mashkull :D
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Nje arke birra kater pizza nje televizor Full HD 105 inch nje sistem 5.1 zeri nje divan i rehatshem femra duke te sherbyer vetem me perparsen pa gje tjeter....ajo gabimisht perulet te mare dicka qe ka rene dhe ti ne ato momente shikon golin e 6 qe Shqiperia i ka futur Brazilit ne finalen e Botrorit.......pastaj vazhdimi dihet LOL LOL LOL LOL LOL

Ps : Ika te bej kafe se po shikoj pasojat e mos pirjes LOL LOL
 

eldi

trafikante
per te kapur nje politikan jan keto keshilla, por per te kapur nje njeri te thjeshte dhe punetor si i behet halli??????
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
per te kapur nje politikan jan keto keshilla, por per te kapur nje njeri te thjeshte dhe punetor si i behet halli??????

Nje politikan nuk e kap ti moj vajze,ai thjesht te ble ty,beji keto per nje njeri te thjeshte per te blere lumturine:)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Aman, aman, eu vakt o vakt :lexim: femrat ankohen si te joshet mashkulli :ciaoo::ciaoo: po me jeshil moj te ururara me jeshil :kercim:kur e kujtoj se kjo eshte dhe ka qen detyra me e lehte per nje femer por edhe ankesat tuaja te tanishme them se qameti eshte afer :lexim:
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Ne popull egziston ajo thenja

Burri mbahet me shtrat e Kuzhine
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Yesssssss :)
Po me duket kaq e thjeshte joshja tani LOL LOL LOL

Dite gatuash mire ti..
kete te dyten e ploteson sigurtee/...
 

eldi

trafikante
ej me u bo pak kurvicke te gjithe i ben per vete, por kur flasim per te bere nje mashkull per vete seriozisht e kemi te veshtire ne, sepse aty ngaterrohemi shume.
 
Top