Si të thuash të dua pa e thënë si fjalë "të dua" ?

Bebw

Here I'm ?,time to shine ?
Me që më doli para në ig si temë po e hedh dhe këtu se mu dukë interesante
Screenshot_20210820-190935_Instagram.jpg
 

Bebw

Here I'm ?,time to shine ?
Une besoj qe ne shqiptaret e shprehim dashurine me fjale te dhunshme, keshtu qe kur e shaj ja shpreh me se mire dashurine :p
O kafsh ,o gomar qr (qorr) e qishtu me radhë??
 

Hope

◕‿◕
O kafsh ,o gomar qr (qorr) e qishtu me radhë??
Une po thash fjale te embla o me ka rene djelli ne koke ose dambllaja, ose hormonet lozin tek a cift ne trurin/trupin tim!
Happy Cracking Up GIF
 

DeliriumMind

Deliricous is off ?
Mua me pelqen ta degjoj...
Ndoshta sepse e kam degjuar aq pak sa qe mduket gjuh aliene ?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Ne kohrat e gjyshreve nuk ja kan shpreh dashurin ..me te dua..po e kan kuptu tjeret se e dojn njeri tjetrin kur i kan sjell nga 7 ,8femije?
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Njerezit thone "te dua", pa e thene ate fjale, kur i bejne gjerat bashke perhere. Kur e pyesin njeri tjetrin qe tmos merziten nga XY veprim, kur kujdesen, kur tbejne kafeeen edhe pse mund te jete vone per pune, kur tbejne masazh pa ja kerkuar edhe pse te lodhur te dy. Kur gatuan dicka qe ti vete nuk e han, kur ndihmojne pa ja kerkuar, etj etj.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ajo fol e fol e fol, ti veq e ngon xD
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
nje shikim,nje perkdhelje ,nje trandafil.
 

DeliriumMind

Deliricous is off ?
Ka meshkuj qe dhurojne lule? Cudi si sme ka rastisur mua ndonje i tille ?
ka me keq. Un qe mos te zhgenjem rrej dhe them qe sme pelqejn... sepse smund ti haj ?????
Mi solli njehere ne 10 vite bashk sepse u kujtu e ema.. ose me sakt, do shifja qe ja kishte bo mamit dhe motres ?‍♀️

Direkt ne kosh.
 

Crown

La niña
Staf në FV.AL
Mod
ka me keq. Un qe mos te zhgenjem rrej dhe them qe sme pelqejn... sepse smund ti haj ?????
Mi solli njehere ne 10 vite bashk sepse u kujtu e ema.. ose me sakt, do shifja qe ja kishte bo mamit dhe motres ?‍♀️

Direkt ne kosh.
E tmerrshme ?
 
Top