Si të thuash të dua pa e thënë si fjalë "të dua" ?

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Serio o @Qyqar ridex eshte me emrin Noe andej? hahahahaha
Agapi mou @Punk1 ne duhet me shku me sjell djalin ktej.. :p
Ta kete afer @Qyqar ,ti ske nevoj ke mua,psixi mou se ke mua. ahahahahahhaah
Sa per tradhtine e meparshme e kaluar e harruar hahahahahaah.
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Serio o @Qyqar ridex eshte me emrin Noe andej? hahahahaha
Agapi mou @Punk1 ne duhet me shku me sjell djalin ktej.. :p
Ta kete afer @Qyqar ,ti ske nevoj ke mua,psixi mou se ke mua. ahahahahahhaah
Sa per tradhtine e meparshme e kaluar e harruar hahahahahaah.
Jo agapi mou, te lutem. Nuk mund ta kem afer... nuk mund te perjetoj nje ndarje kaq te dhimbshme me ty??
 

Bebw

Here I'm ?,time to shine ?
Sfle njeriu dot i qet se behet

Booo kjo seshte menyre te shprehesh dashurine...
Ska burre shqiptari ta thot kete pune! Nxirre jashte @Punk1 !
Do e shtrojm Pukun tek dhoma speciale veç me feshkuj ?? qishtu ndoshta e përzë Neve se ndrishe do vuaç ,dhe po vuajte ti zëre sikur po vuaj unë (jo për gjë por do më japëç 1 grusht me pillsa ) ?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Do e shtrojm Pukun tek dhoma speciale veç me feshkuj ?? qishtu ndoshta e përzë Neve se ndrishe do vuaç ,dhe po vuajte ti zëre sikur po vuaj unë (jo për gjë por do më japëç 1 grusht me pillsa ) ?
bebaa keqee beba keqeee. : :( :( :(
 

Hope

◕‿◕
Do e shtrojm Pukun tek dhoma speciale veç me feshkuj ?? qishtu ndoshta e përzë Neve se ndrishe do vuaç ,dhe po vuajte ti zëre sikur po vuaj unë (jo për gjë por do më japëç 1 grusht me pillsa ) ?
Po atje do e mbullim!!!!
Sonte?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
S/M
A mberrite mir ne shtepi?
A ke ngrene?
Jam ktu per ty
Do i laj une enet sot ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Un ja boj me drita ajo ma bo me sy ! Un i jap gaz ajo thot a tvi me ty ! Un i coj muziken se sdu me degjue ajo thot tlutem me merr me vete dhe mue :p.
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Zemra jeme me zemren tande jan te njituna si baglat e kalit per asfalt ?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Leri llafet. Veprime do dashnia ;)
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
GIF by Rosewood
 
Top