Si te vishemi bukur ne ditet me shi !

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ne dit me shi merr qesken e plasmasit e mbeshtillesh. :p
monsoon-kids-fashion.jpg

CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82_%CF%83%CF%84%CF%85%CE%BB-3.jpg
 

Attachments

 • monsoon-kids-fashion.jpg
  monsoon-kids-fashion.jpg
  74.8 KB · Shikime: 0
 • CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82_%CF%83%CF%84%CF%85%CE%BB-3.jpg
  CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82_%CF%83%CF%84%CF%85%CE%BB-3.jpg
  69.3 KB · Shikime: 0
 • monsoon-kids-fashion.jpg
  monsoon-kids-fashion.jpg
  74.8 KB · Shikime: 0
 • CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82_%CF%83%CF%84%CF%85%CE%BB-3.jpg
  CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82_%CF%83%CF%84%CF%85%CE%BB-3.jpg
  69.3 KB · Shikime: 0

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Per mu ska ndonje ndryshim.si me shi si pa shi.ngaqe perdori makinen keto dite.vishem si te me doj qefi.
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Une per vete ne ditet me shi perdor pantellona te zeza dhe xhinse blu te mbyllur per arsye se ngjyrat e hapura ne kohe me shi nk bejne, se behemi te gjithe me pika si ato pikat e @N0 :p
Kurse nga kembet perdor atlete qe jane cik me te larta se atletet tjera ne pergjithesi dhe nk jane cope, por kshu si tip lekure.
Kurse per bluze dhe nje triko te holle seshte se bej ndonje dallim, ca tkem aty e vesh :d

Per me shume info sa te bjere shi do ju nis fotot lool
 

AnaVie

Invisible
Tek ty po fryka ere e nuk arin kamera te bej focus, shi nuk paska sot :p
@Hope cava ma chérie ? Je suis très ravie de te revoir car ça fait longtemps que tu était absente ?
Voilà le temps ici ? po shyqyr ne pune kemi condicioner :p
 

TinkyPinky

Be you. Do you. For you. 🌸
Me ndodh qe ne ditet ne shi, me kap deshira te vishem me ngjyra te forta ose te bardha ?

Un ndihem bukur...
Shiu me ben te ndihem bukur
Mire shpirterisht
Qetesi
Paqe
Melodi
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Tybe qysh i grahin shqiptart veturat, kur tsterrpik ai me kerr ty ne trotuar tu ec normal, e ske ku ik !? Damnnn
 
Top