Si u njohet me ForumiVirtual

Si u njohet me ForumiVirtual

 • Me njoftoj nje mik

  Votat: 23 35.9%
 • Me ane te kerkimeve per faqe Shqiptare

  Votat: 18 28.1%
 • Nga Rrjetet Sociale Facebook/Chat/Tweeter

  Votat: 6 9.4%
 • Menyre tjeter.

  Votat: 17 26.6%

 • Totali i votuesve
  64

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Te gjithve si ty .. dhe sa her has shkrimet e saj sme besohet...
Me kujtohen shume antar, qe sjan aktiv por shpresoj te jene mire kudo qe jane. Love, Losst, ceni, veton, Alko, zinna, lela, shihany, e diaa tjer
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Si u njohet me ForumiVirtual

Nje nate duke punuar me diplomen, po pertoja dhe as nuk me flitej me njeri ne fb.Lol. hap google e kerko e kerko gjeta dhe rrjete sociale te tjera si cate, forume, Lol
U regjistrova direkte,dhe pasiqe pashe se ketu ishin sh te afrueshem te gjithe ngela brenda dhe une :mad:..
TAni po kerkoj celesin te hap deren e te dal njeher, por s'po e gjej dot, ka humbur :p...
😊
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
do e kem shkrujt nja 10 her si u njoha por ah sa e kam dash ah lol Rrija online gjithe diten ne studio.. Mishte bo si hije. nga shkoja mvinte mbrapa.
Cudi si u beme te huaj keshtu.. lol si hyra si nuk hyra eshte njesoj tani. Shyqyr :D
sa bukur 2019ta 🤩🤩 si hyra si nuk hyra ishte njesoj.
cne u riktheva prap 🙄🙄
 

%^.^

該走了
Rente ne kanal kush me njohu me te se ngela ktu u bene 3 vjet, ku ka bere vaki te rri me shume se 1 vit ne te njejtin vend une?!🤨😂😂😂
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Me kujtohen shume antar, qe sjan aktiv por shpresoj te jene mire kudo qe jane. Love, Losst, ceni, veton, Alko, zinna, lela, shihany, e diaa tjer

Love-n, e kam ne fb, eshte martuar ka nje goce. Losst shendosh e mire, ne Durres akoma, e shoh sa here shkoj ne AL. Alko ne Amerik tash e sa vite qe nga atehere, e takoj edhe kete. Per te tjeret qe i ke cekur nuk di.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Aman amanet. Po ika une nje dite mos jep asnje detaj nga jeta ime!!!!
🤣🤣🤣🤣🤣
Mduhet me ttaku inshallah. Ta jap besen nsy atehere lool
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Eh...histori e gjate do dru zjarri :D

ajo e shkurtera: po kerkoja kenget mp3 ne shqip, edhe ka qene faqja e lidhur me forumin qe te drejtonte ketu. Kur u regjistrova nuk hyra shume deri sa fillova nga pak edhe resto eshte histori mendoje me shume se 15 vjecare tani :eek::eek::eek::eek:
 

E**A**

Antar Aktiv
Në fund të vitit që kaloi vura re reklamën e një forumi tjetër ke JOQ. Hapa adresën e email me të cilën jam regjistruar këtu. Kisha vite pa e hapur. Vura re një msg që msg me justifikime të 2017 që ma kishte nisur ai skuthi i lagjes tjetër ku sipas tij kishte vënë re nickname tim Mr. E ke një forum tjetër dhe ishte ndier keq.

E pyeta ke cili forum? Nuk i kujtohej.

Bëra një kërkim për forumet me aktivitet dhe u njoha me këtë forum. Nuk e di në e kishte fjalën për këtë por të paktën unë kështu u njoha me këtë forum.
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Ka qen diku nga prilli 2011(mos te gaboj) kur teta Love me mori per dore e me solli ktu
 
Top