Si Visheni?

Si Visheni?

 • Klasik

  Votat: 12 15.2%
 • Modern

  Votat: 12 15.2%
 • Sportiv

  Votat: 37 46.8%
 • Tjeter

  Votat: 18 22.8%

 • Totali i votuesve
  79

Ghost

Anëtar i Nderuar
Si ju pelqen te visheni ?
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Klasik ende, te tjerat po.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pak nga te gjitha dhe varet me vendin ku ndodhem
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Sipas situates.Klasike kur jam neper evenimente me rendesi,sportive ne perditshmeri,tjeter per raste te tjera.
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Une sportiv
 

BeniT

Donatorë
Me shume nga Klasikja anoj.
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Ehh un sdi si ta quaj a klasike a tjera por preferoj dhe vishem shumicen e kohes si disa rocker dmth te me hershem ... sportiv nuk e mbaj mend mir se sa koh ka kaluar qe nuk jam veshur ashtu me duket qe nga viti 2001 jo :) disa her edhe i kombinoj lloj lloj .
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Se di si eshte klasike. Di "Formale" dhe ashtu vishem ne pune (me taka). Ne shkolle, dhe vende te tjera vishem edhe sportive, edhe moderne, edhe klasike (pak nga te gjitha, pa taka).
 

baby-angel

Thpilt
Here "casual", here klasik..Rralle sportive..Modern? mahh..kam moden time..:D
 

K|nG

Drenica Heroic
Une per vete vishem me rroba HAHAHAH :p

Ama jo te ngushta i urrej kam qef te gjera ;) :D:D:D: apo sjeni te pajtimit keshtu per cunat e kam fjalen :D
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
King Na t`pajtimit po se po :p hahha
Thuj o vlla RAPSTYLE :p ma mir i pershtatet
 

zhandark

Anëtar i ri
mua me mjafton qe te jene ngjyra te erreta ato qe vesh dhe ska rendesi stili ..vishem ne pergjithsi me stil <<allahu na ruajt >> si i thone
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
shiko e di si eshte puna ...une vesh te gjitha lllojet e stileve ...por rrobat po nuk qen armani , dolce ose calvin klain ....nuk i vesh fare :D :p
 

Ado

FISEBILIL-LAH
veshna shumicen e rasteve tesha te Gjona spo di qysh me tregu :p ma gangsta :p :D
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Me rroba!!!
 

albgrl

GIRLICIOUS
Jam ne levizje gjithmone kshuqe veshja ime e perditshme eshte sportive.
 
Top