Sipas psikologut David William: Mos i justifiko asnjëherë këto 10 gjëra…

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ne momentin qe din te ulesh `boten` ne karrigen e saj.
Dhe ti shikon tenden,Vetem atehere ke filluar te jetosh realisht.
 

Monique

With or Without u
Ska asnje pike ketu per tu justifikuar , por te pranosh ose jo!
Disa lidhen ngushte me menyren si veprojme e disa me ate si mendojme
 
Top