SKA PLAKJE ME 🤪

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
E benim me short se kush do lahej i pari, sepse pas atij, ne banjo kishte avull edhe ishte pak me ndryshe temperatura 😂
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Ishin apo i beri fv ?.. kjo eshte pyetja 1 milioneshe 🤣🤣
Mbi kete sdi çte theme, une para disa vitesh pjesen me te madhe i lash me floke, por kur u riktheva, nje pjese e mire ju kishin rene floket. Deri diku e kam pergjigjen se perse!? I besojne shume temes “çiftet e javes” 😂 per pak edhe une rrezikova 😬😂
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Cdo gje mund te kete ilac pervec vdekjes dhe pleqerise.
 

Endrra

VIP
Mbi kete sdi çte theme, une para disa vitesh pjesen me te madhe i lash me floke, por kur u riktheva, nje pjese e mire ju kishin rene floket. Deri diku e kam pergjigjen se perse!? I besojne shume temes “çiftet e javes” 😂 per pak edhe une rrezikova 😬😂
Dmth do u kishin rebe te dy paleve .. po shyqyr qe e kemi gjenetikisht te pamundur kete fenomen 🤪
Kur kam hy une ajo tema ska egzistu .. ishim te gjith Single te lumtur 🤣🤣
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
IZRAEL- Një zbulim entuziast në Tel Aviv. Shkencëtarët pretendojnë se kanë arritur të kthejnë pas procesin e plakjes duke përdorur oksigjen. Profesori Shai Efrati është shprehur se “po kthehemi prapa në kohë”, referuar një studimi ku të rriturit mbi 64 vjeç, të vendosur në dhoma presioni me oksigjen të pastër për 90 minuta në ditë, 5 herë në javë për tri muaj radhazi, kanë mundur jo vetëm të ndalojnë procesin e plakjes, por edhe të ktheheshin pas.
NYpost.

Ps: po tullaceve do u dalin kaçurrelat perseri vall 🤔🤣Shiko fotografinë 1766179
hahahahahaha,isha ba gati me thene ky tullaci qenka mire keshtu i shkoka,por paska ca qime te thinjura anash.
Gjithesesi cool qenka. :p
 
Top