Skedina Fituese botrorit 2018

WxP

Hidrauliku
A keni kap ndo nje skedin ket botror?
 

ASTRA

Anëtar i ri
Po ke te kapesh Gjermanine apo ndonje tjeter..
shume bllofe keto grupet, tani do duken ne ndeshje direkte.
 

legjenda

Tetova
Adnan Jonuzaj ka shënuar gol në pjesën e dytë, shkruan Gazeta NewBorn.
Me të shënuar golin ndaj Anglisë, kanë shpërthyer reagimet e kosovarëve.
Ai nuk është quajtur kosovar, por belg, pasi që pretendojnë se Jonuzaj këtë e ka thënë vetë por në të vërtetë Jonuzaj shtype rekklemmeen shiko videon nuk ka deklaruar një gjë të tillë, dhe as që ka thënë se nuk është shqiptar apo kosovar
1-76-830x450.jpg
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Une skam vene asnje se iku koha dhe ketu ku jam skam mundesi.

Dje me tregoi ne internet nje shok nje skedine te kapur. E kish futur erifi Korene Jugore. 17.2 koeficienti
 

WxP

Hidrauliku
Ja dy skedina :p
 

WxP

Hidrauliku
E mora edhe per muajin tjeter rrogen :p
 

WxP

Hidrauliku
Jooooo se bohesh tap e ka kush te mban ty hahaha
 

Bukowski

Gjumash
as nje ndeshje nuk kam pare jo me te luaj skedina
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Vereni nje per Frances, si triumfuese, se garant e keni te kapme!
 

Zana1

Braveheart
Them ta ve nje per Kroacine te merkuren .. se Anglezi nuk besoj qe ka shanc kundrejt Kroacise ?

Ku jeni ju meshkujt tifozet e futbollit mo :shokim:.... na ndihmoni :lex:
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Hera e pare qe dal me fitim ne boteror dhe europian.. 😎

P.s Zana vere fitore Croatia dhe plus 3 gola....
 

Zana1

Braveheart
Sapo fola ne tel me vellain.. e me tha qe nuk ka shans qe Croatia te fitoje? Me cuditi ... I thashe mos ke qene ne gjume tere kohes ti :shokim:

Do vini ndonje bast sot ? N’a jepni ndonje ide se po afrohet ora ... une jam e bindur per Kroacine.. te ve gol per Lucas qe do te shenoje? Ju c’do beni.. hé na thuani ndonje gje ?
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Croatia +3 dhe do behesh ne money...:);)
 

Zana1

Braveheart
Vetem golat dmth ? Mos te veme lojtar ?
 

Zana1

Braveheart
Sa mendon ti qe do te dali?
 

Abisi

Larguar✌
1-0. Per Kroacine..por nuk e perjashtoj mundesine e barazimit e te shkuares ndeshjes me penallti
 

Zana1

Braveheart
Nejse une thjeshte vura nje qe do te fitoje Kroacia , brenda 90min... kam nje parandjenje qe Drejtori i ka rene pikes.

Po afron ora djema .. nga do e ndiqni ? Une ne shtepi me nje birre ne dore .. lool
 

Edisongen

Anëtar Aktiv
Do filloj te luaj dhe une skedina. Kam nje plan se vete smarr vesh nga futbolli.
Do gjej nje qe humbet gjithmone. Do i kerkoj keshille e do vej te kundertet e asaj qe me thote.
 

Abisi

Larguar✌
Nejse une thjeshte vura nje qe do te fitoje Kroacia , brenda 90min... kam nje parandjenje qe Drejtori i ka rene pikes.

Po afron ora djema .. nga do e ndiqni ? Une ne shtepi me nje birre ne dore .. lool

Te vi edhe une ta shohim bashke? :)
 

Zana1

Braveheart
Te vi edhe une ta shohim bashke? :)

Hajde ... ama ti je me Anglezin : p


Ps... Ne kohera te tilla me kujtohet babai, kur me thonte ... ik bridh nga te duash, bej c'te duash .. ama filan ore fillon sporti te dua ne shtepi . Awwwww sa shume qe me mungon babai ne k'to momente :(
 

Abisi

Larguar✌
Hajde ... ama ti je me Anglezin : p


Ps... Ne kohera te tilla me kujtohet babai, kur me thonte ... ik bridh nga te duash, bej c'te duash .. ama filan ore fillon sporti te dua ne shtepi . Awwwww sa shume qe me mungon babai ne k'to momente :(

Une jam me Kroacine sonte.
Me pelqen t'i shohe keto ndeshjet ku nuk luan Italia,sepse i shohe qete,pa emocione.
 

Edisongen

Anëtar Aktiv
Hajde ... ama ti je me Anglezin : p


Ps... Ne kohera te tilla me kujtohet babai, kur me thonte ... ik bridh nga te duash, bej c'te duash .. ama filan ore fillon sporti te dua ne shtepi . Awwwww sa shume qe me mungon babai ne k'to momente :(

Un nga babi jam me hollanden por ngela duke u zhgenjy ama. Asnje fitore boterori.
Me kujtohet kur isha i vogel mendoja qe rut gullit e ka.emrin hollanda. Lol
 

Zana1

Braveheart
Un nga babi jam me hollanden por ngela duke u zhgenjy ama. Asnje fitore boterori.
Me kujtohet kur isha i vogel mendoja qe rut gullit e ka.emrin hollanda. Lol

Edhe babai i im suportonte Hollanden , kane pas luajtur bukur .. pavaresisht qe nuk kane marre asnje fitore . : )
 
Top