Skedina Fituese botrorit 2018

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Sa takat dhe energji paskan pas kta te Kroacise, duke i fitu ndeshjet dhe me minuta shtese. Hallall!!
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Nejse une thjeshte vura nje qe do te fitoje Kroacia , brenda 90min... kam nje parandjenje qe Drejtori i ka rene pikes.

Po afron ora djema .. nga do e ndiqni ? Une ne shtepi me nje birre ne dore .. lool

A te thashe qe ta vije ndeshjen sic doli... ;)
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Une kapa fitoren e Belgjikes kunder Brazilit
Futa 100 euro e mora 380 .
Pata bere dhe foton por e paskam fshire .
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Kurse dje kapa barazimin ne kohen e rregullt te Kroacise kunder Anglise .
Nxora parat per nje bilet ne memedhe haha
 
Top