Skuadra futbollit

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Cila ka qen skuadra e pare shqiptare ne futboll?
Emri dhe viti kur u formua...
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Skuadra futbollit

Kam shoke Shkodran shume...keta me kan thene ne nje bisede qe eshte Vllaznia aty nga viti 1919-20 ...:D shiko ca bejne bisedat per futboll :D...bej pyetje tani sa te madh e ka gjoksin Pamela Anderson LOL LOL LOL
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Titulli: Skuadra futbollit

Kam shoke Shkodran shume...keta me kan thene ne nje bisede qe eshte Vllaznia aty nga viti 1919-20 ...:D shiko ca bejne bisedat per futboll :D...bej pyetje tani sa te madh e ka gjoksin Pamela Anderson LOL LOL LOL

po pra... Vllaznia me 1919 :D
 

alfonci

Veri investigatio
Titulli: Skuadra futbollit

Vllaznia, kete jave ka festuar 90 vjetorin e krijimit.

Vllaznia, djepi i futbollit shqiptar
 
Top