Skuadra juaj e zemres .

Cila esht skuadra juaj e zemres?


  • Totali i votuesve
    22
Meqe un jam milanist i deklaruar atehere doja te dija dhe nga ju skuadren tuaj te zemren dhe çfare ju ka bere per vete ajo skuader .

Votova per
1 - 》Hollanda
2 -》Milan
3 -》Kukesi
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
Meqe un jam milanist i deklaruar atehere doja te dija dhe nga ju skuadren tuaj te zemren dhe çfare ju ka bere per vete ajo skuader .

Votova per
1 - 》Hollanda
2 -》Milan
3 -》Kukesi
 
Mungokan disa skuadra qe kane bere histori ne futbollin shqiptar.
Te huajat:jam me Italinë.. dhe Milan.
 
Top