SMS humoristike

Jeta

Anëtar i Respektuar
O zemer... o shpirt... o yyyyyyyyllllll... Ti je kafsha me e bukur n'pyll. :p
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Sot eshte dita e idjoteve edhe dua te them qe jam prane teje!Bej edhe ti nje gjest te mire dergoja kete sms nje shokut tend i cili eshte idjot!
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ti je vetem nje flete prej fleteve te romanit tim :D
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Je Yll Bote Je Kafshe Idiote. Je Si Yll Je Kafsha Me E Bukur Ne Pyll.

:eek:le:

E di ,e dashur
po kaloja prane nje dyqani dhe vura re dicka qe ty te mungon ,
vendosa te ta blija , hyra brenda
por kasapi me tha:-Me vjen keq por trute jane mbaruar !!!

:lule:


Si eshte problemi me telefonin tend ,
u perpoqa te te merrja por operatori me tha:
-Mire se erdhet ne xhungel,majmunja qe kerkoni ndodhet lart ne peme...

:xhan:

Futesh ne dhomen time te erret, hipen mbi trupin tim nudo, gjen vendin qe
te pelqen me shume e fillon te thithesh. Ahh mushkojne e mallkuar.


:eek:le:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
syt e tu te bukur nuk ja ndajne shikimin njeri tjetrit :eek:le::lule:
 

IgLi

Antar Aktiv
ti vdes per mua
e une vdes per ty
kujt i plasi byca
se vdesim ne te dy
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
ti ke lumi une ke lumi
ika se me ze gjumi
 

IgLi

Antar Aktiv
Virgjiniteti jote eshte ndertim pa leje , me mire ta prish une sesa komuna...
 

Sev1mm

Antarë
U lajshe tu reka e tash ne pishina e ke bo frajer ni muqurruf me brina ke ndryshu zemer qdo fjal e ke pak ke harru kohen kur te blejsha cik cak .!!

Se besoj se eshte gabim nuk ma ndjen ne s'ke besim , Kam nevoje se jam i ri vec nje here s'quhet tradheti .!!

Unë nuk du me ty me hi ne cheshtjet banale , Nuk du me kon arsimtar I edukates sexuale .!!"Kam diqka n'zemer qe po du jasht me qit , Kam shumqka per me qit po qish mi qit s'jam tu dit"

"Brave's Hill" <Sev1mm>
 

2ntythree

Anëtar i ri
ti më bën të qaj
ti më bën të qesh
...ke blerë bukë misri?
se do bëjmë përshesh!
 

Taulanti

Anëtar i ri
Titulli: SMS humoristike

Zemra ime eshte nje livadh plot me bar,ti je e vetmja lope aty qe po kullot:p
 

El'Mejor

Daja
Ti je dielli im.... Nese me do edhe ti me rri 100000000000000000000000000000000000 klm larg :D
 

AOS

Antarë
Titulli: SMS humoristike

A me do???
....Po te dua!
Po sa me do???
.....shume fare!
Po ... a te digjet Zemra per Mua,nga Dashuria??
....Po po,Zemra me digjet e BYCA me leshon TYM.!:)))
 

Benniii

Anëtar i ri
Titulli: SMS humoristike

Hahahhahahhahahahahahh braavo bravo bravoo shum shum interesante te kokan veq vazhdoni hahahhahah;) nice
 

Ketrushe

Pianistia
Titulli: SMS humoristike

I embel dhe i bute,ne goje kur e fut,i bardhe apo i zi,ngjyra ska rendesi,me gjuhe e shijone,me dhembe e rrotullon,lengun kur leshon,cimcakizin kur shijon!
 

Ketrushe

Pianistia
Titulli: SMS humoristike

Sapo degjova ne lajme qe nje person i shkurter i shendoshe i shmetuar me bibilush te vogel eshte zhdukur,zemra mu drodh mendja me shkoi te ty.A je mire???LOLLOL
 

selli

Anëtar i ri
Titulli: SMS humoristike

Imagjinoj nje dore qe afrohet tek une,e lehte,e
bute,eksperte.Ka
Rrezik qe keshtu ma futen kur me vodhen portofolin.

Te ndiej ne fytyre
te ndiej ne krahe
te ndiej ne kembe
te ndiej kudo
ah mushkonja e mutit,cdo te te punoj...

Ishte i lumtur,
ishte i gezuar,
ishte i qeshur,
ishte gei...

Te ndjeja tek perpeliteshe ne krevat,
te degjoja tek klithje e eksituar,
te deshiroja kur doje me shume,
gjynah qe isha nga ana tjeter e murit.

Ti,prani e embel e te tashmes,ku je?Nuk je ketu.
Ti,fllad i embel i mengjesit,ku je?Nuk je ketu.
Ti,freskia e nates,ku je?Nuk je ketu.
Ti,drita e jetes time,ku je?Nuk je ketu.
U pa puna,edhe sot po shkoj me Rrugaçet.

Plaku i pallatit per karshi
Me nje plake, ka ra n'dashni
Dite e nate per te mendon
Pa e pare dot s'duron.
Kur del plaka ne dritare
Plaku i shkret luan fare
Do qe t'ia bej me sy
Por i mbyllen qe te dy:dong::)
 

Q-bossi.09

Anëtar Aktiv
Titulli: SMS humoristike

Po de boll te mire kokan keta sms shume Intersante kokan.
Me shume Respket nga Qendrimii Bossi..
 

Ketrushe

Pianistia
Titulli: SMS humoristike

Thone qe shiu zbukuron gjithçka.barin,lulet ,pemët..atëherë nëse është kështu..pse sdel jashtë kur bie shi......???
 

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

Syte me shkelqyen
kur te pashe prane
sa shume u perqafuam
pa vene re se c'thane ! ...
 

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

Ti kujton se je yll
dhe per kete krenohesh
por mos harro se edhe yjet bien
e pastaj do shkaterrohesh.
 

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

E di ,i dashur
po kaloja prane nje dyqani dhe vura re dicka qe ty te mungon ,
vendosa te ta blija , hyra brenda
por kasapi me tha:-Me vjen keq por trute jane mbaruar !!!
 

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

[Une eci pas teje
ka kohe qe te ndjek
Gjurmet e mia te vogla
mbi gjurmet e tua te medha.
Se di ku shkon , pas teje vi.
Me nje loje te pafajshme si ne femijeri.
DO E KTHESH KOKEN???
/I]
 

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

Si eshte problemi me telefonin tend ,
u perpoqa te te merrja por operatori me tha:
-Mire se erdhet ne xhungel,majmuni qe kerkoni ndodhet lart ne peme...
 

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

Zoti krijoi boten ,
nje mrekulli,zoti krijoi detin ,
nje fantazi,
zoti te krijoi edhe ty...
Epo nje gomarllek do e bente dhe ai...
 

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

Te shikoja me sy te zgurdulluar dhe dal nga dal fillova te te prek,te zhevesha me kujdes dhe ne vaske perfunduam..nen avujt e ngrohte te ujit kudo me prekje,aroma jote me kundermonte,ti me beje te enderroja,ti me sillje pasterti e kenaqesi ashtu sic dua un ...OH I DASHURI IM SAPUN
 
Top