SMS humoristike

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

Shoh detin dhe me shfaqesh ti
shoh yjet me shfaqesh ti
shoh qiellin prap ti
dreqi e mori spostohu pak....
 

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

Afrohu !
Mos ki frike !
Uli pantallonat dhe ulu mbi mua , shfryu sa te mundesh dhe kenaqu !!!
E jotja perjete : WC-ja !!!
 

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

Kur te shoh ty

Kur te shof ty, me kujtohet helena e Trojes.
Kur te shof ty, me kujtohet Kleopatra.
Kur te shof ty, me kujtohet Merlin Monroe
PO pse mi shpirt, ti me kujton te gjitha k*rvat
e historise?
 

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

Pershendetje. Un jam nje virus qe po kerkoj numra femrash
tek celulari juaj: Kerkim .. Kerkim.... Kerkim... Rezultati: asnje femer nuk u gjet

KONKLUZIONI: Ju jeni pederast!
 

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

Provoje futet apo jo?
Hajde nje here, sme futet.
Shtrengohu pak
Oh... s'futet.
Me fort...
Jo se nxe, me jep nje kepuce tjeter
 

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

Ministria e mjedisit po bashkepunon me rinine shqipetare per te pastruar
ambjentin nga plehrat.
Ju lutem bashkepunoni dhe ju me ne, gjej nje kosh edhe hidhu.
 

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

Futesh ne dhomen time te erret, hipen mbi trupin tim nudo, gjen vendin qe
te pelqen me shume e fillon te thithesh. Ahh mushkojne e mallkuar
 

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

Kush jane politikanet me te medhenj te te gjitha kohrave?
Sytjenat....
Sepse bashkojne te majten me te djathten, ngrene pushtet dhe terheqin popullin.
 

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

Zoti e solli inteligjencen ne toke nepermjet shiut.
Sa keqe ate dite ti kishe hapur cadren.
 

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

C'do dite mijera vete vdesin nga sida,
dhe dielli lind,
cdo dite mijera gra perdhunohen,
dhe dielli lind,
cdo dite dhjetra femije punojne si skllever,
dhe dielli lind,
lum si dielli...as e rrun hic...
 

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

Jashte dielli djeg si saç
ne me kova ngarkojme llaç
ore-ore lule-bore
çoje llaçin ku e more
 

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

Je aq i shemtuar, sa kur kalon afer kompjuterit aktivizohet
antivirusi.
 

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

Disa dallge po lozin
dielli aty prane
te te them dicka.........
te kam shum xhan !
nese do akoma
po e perserise.......
te kam shume xhan......
per NDER TE PARTISE!
 

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

Alienet kane pushtuar token e po rrembejne ter qeniet me
inteligjente te globit! Shpejt fshihu se na flliqe !
 

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

Kur trishtimi pushton jeten tende...
Kur hidherimi pushton zemren tende...
Kur syte e tu te mbyten nga lotet
Une do te jem aty duke shitur facoleta...
Bli 3 cope , nje e ke falas!!!
 

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

Ishte vetem nje cast, u pame , u pelqyem dhe vetem pas 30 min perfunduam ne shtrat.
Une ne shtratin tim dhe ajo ne te sajin!
 

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

Ej...do doja ... qe ne te dy.... dmth ... njehere te vetme...pa thene
asgje dhe askujt... ashtu fshehurazi... te shkonim te benim .....shooping....te Gabi...
 

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

Gjithçka mori fund,ne të dy nuk kemi më punë bashkë !
Për këtë u mendova gjatë dhe është vendim i drejtë,të betohem
që s'dua të të shoh më: I THA LEPURI LAKRES DHE E HENGRI!
 

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

I dashuri im,(sa per te thene) te dua shume,(iluzionist i mjere) per ty
do hidhesha poshte nje treni, (pasi ka kaluar) ne nje lume (te thate), nga nje
gratacele (nga kati i pare) po mendoj per ty (king ai shoku yt) Tani po shkoj,
(do dal me te) E jotja (edhe per pak) Megi!
 

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

Oooo... zot sa i bukur je...forma te rregullta...sy magjike bojqielli...buze te trasha
e sensuale....trup....ohhhh cfare trupi..... perse je vec nje manekin?!!
 

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

- I Dashur ish-burri im

Ka kaq kohe qe gjerat ne martesen tone nuk po funksionojne ashtu sic duhet dhe ashtu si e kisha menduar prandaj vendosa te te shkruaj kete leter lamtumire.Ka kohe qe nuk ndjehem mire ne kete marredhenie ti nuk je si me pare.Te kujtohet ajo dite ne te cilen une kisha prere floket per here te pare,prisja qe dicka te thoshe por ti nuk me denjove as me nje shikim dhe nuk me the asgje,megjithate une shpresoja qe gjerat do te permiresoheshin dhe heshta,por gjerat shkonin gjithnje e me keq ,te kujtohet dita ne te cilen une kisha veshur nje kemishe nate teper seksi dhe prisja dhe nje here qe ti te thoshe dicka por ti dhe kete here me pe shpejte dhe prap heshte dhe une gjithashtu,dhe perseri shpresoja por....te gatuaj tashme prej 15 vjetesh ushqmin tend te preferuar por ti e haje per 15 min para se te ikje dhe nuk thoshe as faleminderit,por gjithcka e vendosa sot kur erdha per ne shtepi dhe mora vesh qe ti ke lene punen dhe nuk me the asgje .nuk mundem me dhe po iki
ps.mos me kerko se kam ikur ne xhamaika me vellane tend


- E Dashur ish-gruaja ime

Edhe une e kisha kuptuar qe gjerat nuk po shkonin ashtu sic duhej dhe qe te dy po ndjeheshimjo mire mgjth perseri mendoja qe gjerat do te permiresoheshin dhe po perpiqesha.Po me kujtohet dita ne te cilen ti preve floket per here te pare ,por i kishe aq keq dhe ne ato momente mu kujtua nje fraze e nens time qe "kur nje gje nuk te pelqen me mmire mos thuaj asgje"dhe prandaj heshta.Megjithate perseri gjerat hecnin.Sa per diten ne te cilen ti kishe veshur kemishen e kuqe seksi te cilen e mbaj mend shume mire ne jaken tende kishe akoma cmimin 40 $ qe perkiste me shumen qe me kishte marre hua im vella ne mengjes,dhe prandaj heshta me shpresen se gjerat do te permiresoheshin.E dashur ushqimin qe me gatuan cdo mengjes duhet te dish qe nuk eshte ushqimi im i preferuar por i tim vellai por edhe kete here si cdo here tjeter heshta.Punen e lashe sepse dje fitova 8 milion $ ne llotari dhe mendova qe ajo pune nukme duhej me,por ti vendose te ikesh dhe vendosa me avokatin tim te mos le asnje qindarke.
ps.vellai im nuk e ka emrin Karlo por Karla!
 

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

Syri yt i bukur,
Vdeksha une per ty,
Buza jote e kuqe,
Vdeksha une per ty,
Faqja jote si pjeshke,
Vdeksha une per ty,
Floket e tu si pras,
Vdeksha une per ty,
Ah ai shoku yt dje,
Krah per krahu me ty
Vdeksh ti ishallla.
Dhe ai bashk me ty (AHAHA)
 

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

Ca plumba kallashi rane mbi qelq
dhe une per ty sec ndjeva mall
jetojme te dy ne nje qytet
mire une po ti c'ne gjalle?
 

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

atobuzi atobuzi atobuzi atobuzi
atobuzi atobuzi atobuzi atobuzi
atobuzi atobuzi atobuzi atobuzi
atobuzi atobuzi atobuzi atobuzi
titulli vjershes kur vjen pranvera
 

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

Kur me ke afer, e ndiej veten mire,
kur me lepin lagem, kur me kall une digjem,
kur me thith une humbem,e kur humbem ti
me gjuan, cigarja ime...
 

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

Gezuar Halloween!!! Dhe mos harxho shume kohe per masken:
rregullo pak floket dhe nisu!
 

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

Te kam menduar gjithe naten, dhe arrita ne nje
konkluzion. ISHTE ME MIRE TE FLIJA !
 

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

Ora...20.00.....!--Tani shpejt ne krevat....i thote nena..femijeve......! "Tetat..ne Channel-X....tashme...jane..zhveshur....!"
 

El'Mejor

Daja
Titulli: SMS humoristike

Prej se ike
me le ne vetmi
me le kafen pa e pi
me le gazeten pa e lexu
televizionin pa e shiku
a e di sa shume jam
duke vuajt per ty
moj e dashura" rryme"
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Titulli: SMS humoristike

GIRL: My heart is like a mobile
and you are the sim card

BOY: I'm very happy

GIRL: don't be too happy
If I get a new offer
I will change the sim card!
 
Top