SMS humoristike

VIP

V.I.P
Titulli: SMS humoristike

180% e grave jane kundra marteses!
Sepse nuk ja vlen te blesh gjithe derrin per 60 gr salcice
 

VIP

V.I.P
Titulli: SMS humoristike

Kur me kujtohesh ti..
Nuk ha dot mengjez

Kur me kujtohesh ti..
Nuk ha dot dreke

Kur me kujtohesh ti
Nuk ha dot as darken

As gjumi naten nuk me ze
...se me hajet buke...
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Kjo bukuri, kjo zgjuarsi,
dhe keto sy qe shohin plote magji,
ndonjehere zoti i mbledh tek nje njeri,
nejse, boll fola per veten, ckemi nga ti? lol
 
Top