SMS i FUNDIT

Status
E mbyllur për postime të tjera.

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
hey zemer ku humbe ajde te dalim ce jam ber gati ;)
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Urime ditelindjen idiot..shpresoj qe tkesh gjete ndonje femer qe te duroj lavderimet e tua...

e fundit fare hahaha
 

eldi

trafikante
tani 1 min = 1 lek (pa tvsh) me miqte tuaj vf club. telefonin ..... dhe blini deri ne 2 paketa slimsi minuteshe ne muaj. eshte momenti yt. eshte vodafone.
 

3R1

rremujaxhije:P
:p nga nje shok:)
 

*Linda*

Lost out in the desert
Maledico il giorno che l'ho incontrato.. mi sta rovinando..
 

MAKEUBLEED

0-Negative
Inter 1 : 0 Werder

Thyss.Mpuq(K).
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Ju keni 36 thirrje te humbura nga mami :p
Po m`kerkote plaka per mish lepri ate dite :p
 

angel boy

cun i veshtire
gysi neser ne mengjes hajde te konti te pim kafe ...ok...prego...puc
 

§*dori*§

ღ..in stanby..ღ
ne oren 1...."pse nxefesh mi???me te ver8 do doja te me zinte gjumi ne krahet e tu...naten e mire ufo...t'puth fort....." nga xxxxxxxxx
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
ajt gjumin e omel loqke e shihmi me t'mira. Selam po t'bon genci :p
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Proff im bravissima esame superatooooo nn avevo dubi se mbreme me thoshte e mjera ti nese nuk me del mir LOL LOL
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
me gjej dy kamera qe te incizojne naten me infra dhe njeren ta kontrollosh ti me remote nga pc jote...une aktor ti rregjizor copeeee.....
nga shoku im i ngushte :D
 

loyalx

Muslim
Respektoni rregullat o popull, perktheni sms-at ne gjuhen tone te embel Shqipe. ok... Mos t'vjen deri te e keqja ...:D
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Se nn vieni subito ti facio fuori nga shoqja ime e ngushte qe e lovi shum dreqn LOL LOL LOL
 

§*dori*§

ღ..in stanby..ღ
" e kam vene zilen ne 12 e 30 shpresoj te me dale gjumi......ho voglia di vederti....te puth ufo " nga xxxxxx
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Sot...Fillimi i nje tjeter viti shkollor..Doja te te uroja zgjedhjen e nje udhe sa me te mire dhe suksese ne mesime.
Qofte ky vit ai ku ti mund te shprehesh ashtu sic di vertete.
Shko me kokelarte therrimja ime sepse je nje studente qe meriton jashtezakonisht shume...

Bodyguardi yt:qaj:
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
"thirr e kqyr qa t'thot, kan me dal fjalt e mija vedrai"..marr bash tash..
 

alfonci

Veri investigatio
eshte portugalisht se besoj se eshte e vlefshme ta sjelle ne forum shqipetar nje te tille... :)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
dikur para sabahit

qu se ta kum qit kusien mu la :eek:hh:ruju se po t'ha dreqi e po jav prish gjumin thmive e t'furi :lexim:
 

§*dori*§

ღ..in stanby..ღ
"nuk ma merr menja qe do dal,po erdha esht vetem per te ardh me te marr ty po ste premtoj se po me ze gjumi.......t'puth" nga xxxxxx
 

eldi

trafikante
sms e fundit , date 11/10/08 07:32

m.i.r.e.m.e.n.gj.e.s.i...... si mu gdhive o la. ju uroj nje dite te mbare.ciao.
 

vlora

PeJaNeZe
sa kam qesh..me duket,kurre s´kam qesh me shume ne jeten time....:mad::mad::mad::mad:
 

§*dori*§

ღ..in stanby..ღ
zemer me prit te komuna,2 min jam aty.........
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top